موسسه تند خوانی نصرت

کلاس روش مطالعه

عکس کلاس روش مطالعه

کلاس روش مطالعه

اهداف کلاس روش مطالعه چیست؟

شرکت در کلاس روش مطالعه و بکاربردن تمرینات و نکات مطرح شده در این کلاس ها،موجب بالا رفتن کارایی مطالعه شما خواهد شد. کلاس روش مطالعه جدیدترین و صحیح ترین روش های خواندن را به شما معرفی خواهد کرد. جهت ثبت نام در کلاس روش مطالعه می توانید با ما تماس بگیرید.

عکس کلاس روش مطالعه

محتوای کلاس روش مطالعه

کلاس روش مطالعه شامل چه محتوایی است؟

مطالعه سودمند مستلزم کاربستن محتوای کلاس روش مطالعه است. طبق محتوای کلاس روش مطالعه، شما می آموزید که چه شیوه های مطالعه متناسب با سطح شناخت وتوانایی های شما می باشد. چون شیوه های مطالعه برای هر کس متفاوت می باشد. جهت شرکت در کلاس روش مطالعه با ما تماس بگیرید.

عکس کلاس روش مطالعه

مدرسان کلاس روش مطالعه

مدرسان کلاس روش مطالعه چه کسانی هستند؟

مدرسان کلاس روش مطالعه به افراد کمک می کنند تا متناسب با توانایی های شناختی و ویژگی های شخصیتی هر فرد، بهترین روش مطالعه را به آنان معرفی کند. با شرکت در کلاس روش مطالعه می توانید از تجربیات و آگاهی های مدرسان کلاس روش مطالعه استفاده نمایید. جهت شرکت در کلاس روش مطالعه با ما تماس بگیرید.

عکس کلاس روش مطالعه

بازدهی کلاس روش مطالعه

کلاس روش مطالعه چه بازدهی برای افراد دارد؟

شرکت در کلاس روش مطالعه و بکار بردن تمرینات معرفی شده، موجب افزایش بازدهی کلاس روش مطالعه می گردد.این کلاس ها به معرفی روش های درست خواندن می پردازند. جهت ثبت نام در کلاس روش مطالعه با ما تماس بگیرید.

عکس کلاس روش مطالعه

کلاس آشنایی با روش های مطالعه

هدف از برگزاری کلاس آشنایی با روش های مطالعه چیست؟

کلاس آشنایی با روش مطالعه افراد را با جدیدترین و علمی ترین شیوه های خواندن آشنا می سازد. علاوه بر این، تکنیک های مفید خواندن که موجب بخاطرسپاری آسان تر مطالب می شود نیز در این کلاس ها معرفی می شوند. جهت شرکت در کلاس آشنایی با روش های مطالعه با ما تماس بگیرید.

عکس کلاس روش مطالعه

متقاضیان کلاس روش مطالعه

متقاضیان کلاس روش مطالعه چه کسانی هستند؟

متقاضیان کلاس روش مطالعه معمولا دانش آموزان و دانشجویان هستند. این گروه از افراد معمولا نیاز بیشتری به مطالعه دارند و شیوه ی خواندنی که بکار می برند می تواند نقش مهمی در موفقیت تحصیلی آنها داشته باشند. متقاضیان کلاس روش مطالعه از تجربیات و آگاهی های متخصصان در زمینه ی مطالعه وشیوه های صحیح آن بهره مند می گردند. جهت شرکت در کلاس روش مطالعه با ما تماس بگیرید.

عکس کلاس روش مطالعه

تندخوانی با کلاس روش مطالعه

کلاس روش مطالعه چگونه تندخوانی را تقویت می کند؟

تندخوانی با کلاس روش مطالعه به آسانی قابل حصول است. تندخوانی با کلاس روش مطالعه برای افراد مقدور خواهد بود. یادگیری تندخوانی با کلاس روش مطالعه یکی از مواردی است که موجب بازدهی این کلاس ها می شود. جهت شرکت در کلاس های روش مطالعه می توانید با ما تماس بگیرید.

عکس کلاس روش مطالعه

کلاس روش مطالعه چیست

کلاس روش مطالعه چگونه کلاسی است

کلاس روش مطالعه به بررسی روشهای مطالعه می پردازد. این کلاسها که سردسته اصلی کلاسهای تندخوانی قرار دارند. در این کلاس به بررسی روشهای مطالعه پرداخته می شود. منظور از روش مطالعه همه برنامه هایی است که شما از ابتدای شروع تا پایان مطالعه مورد توجه قرار می دهید به طور مثال اینکه قبل از مطالعه پیش مطالعه کنید. یکی از روشهای مطالعه محسوب میشود. روشهای گوناگونی برای مطالعه طراحی و تولید شده است و همیشه این روشها به روز رسانی می شوند جدیدترین روشها به معنای بهترین روشها نیستند ولی این مهم است که تندخوان شدن خود را به همراه یک روش ترکیبی منحصر به فرد برای خودتان متناسب با کتابیتان داشته باشید در پاسخ به این سوال که کلاس روش مطالعه چیست و چگونه کلاسی است می توان به صورت خلاصه اینگونه نوشت، کلاس روش مطالعه، محلی برای آموزش روشهای یادگیری و مطالعه به کتاب خوانهاست. شاید شما فکر کنید که هر کسی روش مطالعه خودش را به صورت ذاتی پیدا میکند ولی این اشتباه است. روش مطالعه اموختنی و دانش اموزان از همان مقطع ابتدایی روش مطالعه ای که استاد به انها داده است را استفاده می کنند. از انجا که در ایران روشهای مطالعه که به دانش اموزان تدریس میشود حساب شده و منطقی و طبق استاندارد نیست دانش اموزان مجبور هستند در یک کلاس روش مطالعه جداگانه شرکت نمایند

عکس کلاس روش مطالعه

روشهای مرسوم مطالعه

روشهای مرسوم و رایج برای مطالعه چیست

روشهای زیادی برای مطالعه ابداع شده است روش‌های مطالعه SQ3R، PQRST، PQ4R، MURDER و PQ6R مرسوم ترین روشهای مطالعه هستند مراحل هشت گانه ی روش PQ6R عبارتند از : ۱٫ پیش مطالعه (Preview/P) – با کتاب آشنا شوید. – سرفصل ها را بررسی کنید – عنوان ها و تیترها را نگاه کنید.. – با عکس ها و نمودارها آشنا شوید. – خلاصه ی فصل را بخوانید. – هدف از یادگیری را بدانید. – صورت سؤالات فصل را مرور کنید. روشهای مرسوم مطالعه، همواره در حال تغییر هستند و نسلی به نسلی و فرهنگی به فرهنگ دیگر روش مطالعه جدیدی را لازم دارند

سوالات متداول