موسسه تند خوانی نصرت

کرمانشاه

عکس کرمانشاه

کلاس حضوری نیمه خصوصی تندخوانی کرمانشاه

در یکی از کلاسهای حضوری خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی نصرت در شهر کرمانشاه ثبت نام نمایید

برای کسانی که در تهران یا کرمانشاه زندگی می کنند، کلاسهای چهار نفره نیمه خصوصی به صورت پیوسته و دایم برگزار مینماییم و شما می توانید در یکی ازآن ها ثبت نام نمایید این کلاسها با حدنصاب 4 نفر تشکیل می گردد و هزینه کلاس برای تابستان 97 برای این کلاس 530 هزار تومان می باشد این کلاسها برای 4 جلسه یک و نیم ساعته و یک جلسه نیم ساعته طراحی شده است و با توجه به نیمه خصوصی بودن آنها، روز و ساعت آنها با شاگردان موسسه هماهنگ می گردد برای شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی تندخوانی کرمانشاه با دفتر تهران تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین وب سایت در کلاس ثبت نام نمایید از انجا که تندخوانی یک مهارت است، کلاسهای گروهی و عمومی را به شما پیشنهاد نمی کنیم در کلاسهای ما، استاد می بایست با تک تک شاگردان ارتباط مستقیم برقرار نموده و بتواند اشکالات مطالعه آنها را یافته و راه حل مناسب سن دانش پذیران ارایه دهد. به همین منظور کلاسهای خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی کرمانشاه را بر گزار می نماییم که می توانید در آنها شرکت نمایید

عکس کرمانشاه

کلاس غیر حضوری،کلاس آنلاین تندخوانی کرمانشاه

کلاسهای آنلاین بهترین گزینه برای ثبتنام از راه دور می باشد. بهترین گزینه برای کرمانشاه ها

کلاسهای آنلاین یکی از جذاب ترین کلاسهایی است که موسسه تندخوانی نصرت در سالهای گذشته برگزار نموده است اگر در تهران یا کرمانشاه زندگی می کنید و مدیر هستید یا از راه دور می خواهید در کلاس شرکت کنید، و زمان کافی برای حضور در کلاس ندارید از گزینه کلاسهای آنلاین تندخوانی استفاده نمایید این کلاسها به صورت ارتباط مستقیم با استاد کرمانشاه برگزار می گردد یک هفته قبل تمرینات برای شما ارسال می گردد و شما می توانید تمرینات را منظم و پی در پی زیر نظر استاد انجام دهید همه کلاسهای تندخوانی نصرت قابل برگزاری به صورت آنلاین هم میباشند و شما برای شرکت در کلاس آنلاین تندخوانی کرمانشاه نیازی به تجهیزات خاص ندارید فقط یک اینترنت پرسرعت یا اینترنت موبایل + یک لپ تاپ یا کامپیوتر (غیر ضروری) + کتاب و جزوات درسی خودتان کلاسهای رایج انلاین کلاسهایی برای 4 جلسه طراحی شده اند که شما در آنها می توانید با مبحث تندخوانی و روش مطالعه یا حفظ اشنا شوید همچنین شما می توانید در خواست یک جلسه رایگان آنلاین بدهید هزینه این کلاسها برای کسانی که در یک شهرستان دور از منطقه زندگی می کنند تخفیف دارد.

عکس کرمانشاه

کلاس آنلاین تندخو انی کرمانشاه

کلاس آنلاین تندخوانی نصرت در شهرستان کرمانشاه

برای همه کسانی که امکان شرکت در کلاس حضوری تندخوانی ندارند، یک دوره کلاس انلاین تندخوانی مخصوص علاقه مندان کرمانشاه تنظیم شده است. این کلاسها، همانند کلاسهای حضوری برگزار میشود. تعداد نفرات کلاس انلاین تندخوانی کرمانشاه یک نفر است و کلاس شما با ثبت نام شروع میشود. هزینه این کلاس با کلاسهای دیگر برابر است

عکس کرمانشاه

کلاس تندخوانی در کرمانشاه 1401

کلاس تندخوانی نصرت در سال 1401 در کرمانشاه حضوری و انلاین

مفتخریم که در سال 1401 نیز در خدمت شما باشیم. در صورتی که تمایل دارید یک دوره کلاس تندخوانی حضوری در شهر کرمانشاه شرکت کنید، با ما در تماس باشید. کلاسها در سال 1401 برای کودکان مقطع ابتدایی کرمانشاه و همچنین دانش اموزان و دانشجویان برگزار میگردد. بزرگسالان نیز می توانند در کلاسهای متفاوتی ولی با موضوع تندخوانی به صورت حضوری یا انلاین در شهر کرمانشاه شرکت کنند. هزینه کلاسهای حضوری در سال 1401 در بالای همین صفحه در لینک لیست کلاسهای تندخوانی قراردارد. برای شرکت و ثبت نام در یک کلاس ابتدا با استاد دوره، دکتر جهانپور در تماس باشید.

عکس کرمانشاه

کلاس غیر حضوری،مجازی کرمانشاه

کلاس غیر حضوری تندخوانی مجازی کرمانشاه را انتخاب نمایید

علاقه مندان به تندخوانی که در تهران یا کرمانشاه ساکن هستند و زمان کافی برای شرکت در جلسات حضوری تندخوانی ندارند و یا پرداخت هزینه برای آنها مهم است و همچنین میتوانند از اینترنت و کامپیوتر به راحتی استفاده کنند سامانه تندخوانی مجازی را راه اندازی نموده ایم. اگر در یکی از شهرستانهای اطراف کرمانشاه ساکن هستید می توانید از تخفیف 50 درصدی برای شرکت در این سامانه استفاده نمایید توضیح درباره تندخوانی مجازی: برای تندخوان شدن یک ماه تمرین لازم دارید ما باید هر هفته به طور منظم تمرینات را به شما اموزش دهیم ت اشما انجام دهید کلاس حضوری یا تندخوانی مجازی فرقی نمی کنند. مهم این است که تمرینات را یاد بگیرید و آنها را به صورت منظم انجام دهید سامانه تندخوانی مجازی طراحی شده برای کرمانشاه به سادگی قابل استفاده است و شما می توانید با روش انجام تک تک تمارین به صورت نرم افزار چند رسانه ای آشنا شوید

عکس کرمانشاه

کلاس غیر حضوری، تندخوانی تلفنی کرمانشاه

کلاسهای غیر حضوری تندخوانی به صورت تلفنی برای کرمانشاه برگزار میگردد

اگر کلاس تندخوانی را برای کودکان و دانش اموزان مقطع ابتدایی می خواهید و امکان شرکت در کلاسهای تهران یا کلاسهای حضوری یا گروهی کرمانشاه ندارید گزینه کلاسهای غیر حضوری و تلفنی تندخوانی نصرت را انتخا نمایید در کلاسهای غیر حضوری تلفنی تندخوانی کرمانشاه شما تمرینات را به صورت مستقیم از استاد دریافت می نمایید با توجه به یک نفره بودن کلاس طبیعتا هزینه برگزاری این کلاس نسبت به کلاسهای گروهی و کلاسهای مجازی و کلاسهای آنلاین بیشتر می باشد یک هفته قبل از شروع کلاس، جزوات برای شما ارسال می گردد و وقتی استاد با شما تماس حاصل می نماید می تواند طبق جزواتی که در دست شماست تمرینات تندخوانی را برای شما که در کرمانشاه زندگی می کنید توضیح دهد دانش پذیران این گروه میبایست در هر تمرین جدیدی که انجام می دهند فیلم یک دقیقه ای گرفته و برای استاد ارسال نمایند (فیلم از حرکت دست هنگام انجام تمرین) همچنین خلاصه نویسی و مباحث مربوط به تمرکز نیز به ایشان تدریس میگردد

عکس کرمانشاه

کلاس تندخوانی کرمانشاه در سال 1400

کلاسهای تندخوانی نصرت در شهرستان کرمانشاه به صورت مستمر برگزار میگردد

ممکن است در سال 1400 به این امر رسیده باشید که نیاز دارید یک دوره تندخوانی را بگذرانید. ما تلاش بسیار داریم تا یک دوره کلاس حضوری یا انلاین در شهرستان کرمانشاه برگزار کنیم. موسسه نصرت از دیرباز، کلاسهای حضوری و غیر حضوری را برای ایرانیان سراسر دنبا برگزار کرده است. در حال حاضر نیز کلاس انلاین تندخوانی نه تنها برای شهر کرمانشاه برگزار میگردد، بلکه برای ایرانیان مقیم خارج از ایران نیز برگزار میگردد. در صورتی که شما در شهر کرمانشاه ساکن هستید و تمایل دارید کلاس تندخوانی را بکذرانید. ما در کنار شما هستیم. کلاسهای تندخوانی، هم به صورت حضوری و به صورت غیر حضوری برگزار میگردند. کلاسهای غیر حضوری می تواند به صورت انلاین یا تلفنی یا تماس تصویری اینترنتی یا تماس صوتی اینترنتی برگزار گردند و برای ما امکان برگزاری دوره در تمام این صور هست. در صورتی که تمایل دارید در یک کلاس تندخوانی 1400 شرکت کنید، با یکی از شماره های موسسه نصرت تماس حاصل کنید.

سوالات متداول

سوال از کاربر مهمان:سلام . آدرس موسسه تند خوانی کرمانشاه.و شماره تماس میخواهم. سپاسگزارم.(1400/03/02)

موسسه تندخوانی در کرمانشاه
: موسسه تندخوانی نصرت، نمایندگی یا شعبه ای در شهرستانها نداره. فقط دفتر اصلی تهران رو داره ولی در شهرستانها کلاس حضوری برگزار میکنه. (در ایام کرونا کلاس تلفنی فقط) در صورتی که تمایل دارین در یک کلاس حضوری شرکت کنید با دفتر تهران که شماره ش در این سایت هست تماس بگیرید و ثبت نامتون رو انجام بدین. ولی کلاستون در کرمانشاه تشکیل میشه. (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/03/10)
شماره تماس موسسه نصرت
: برای تماس جهت ثبت نام میتونین با شماره 02166495480 وبرای مشاوره با استاد میتونین با شماره 02166574710 تماس داشته باشید (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/03/10)

سوال از کاربر مهمان:سلام وقتتون بخیر پسرم کلاس اولشو تموم کرده و میخواستم در کلاسای حضوری تند خوانیتون شرکت کنه .محل سکونت ما کرمانشاهه.چطوری باید اقدام کنیم ؟ممنون (1400/03/05)

کلاس کرمانشاه
: کلاسهای ما به صورت حضوری برگزار می شوند. قبل از کرونا و بعد از کرونا در شهرستانها هم کلاس حضوری برگزار خواهیم کرد. در حال حاضر که کرونا در مملکت حکومت میکنه، کلاسهای حضوری در تهران و کلاسهای تلفنی داریم (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/03/08)

سوال از کاربر مهمان:سلام. کلاس تند خوانی در کرمانشاه، دوره جدیدش کی شروع میشه؟ و هزینه اش چقدر است؟ و چند جلسه است؟ اگر کلاس هست، ترجیحا حضوری باشه . سپاسگزارم.(1400/03/10)

کلاس حضوری تندخوانی در کرمانشاه
: سلام. در کرمانشاه کلاس حضوری برگزار میکنیم. قبل از کرونا هم کلاس حضوری برگزار میکردیم منتها در حال حاضر به خاطر کرونا و مشکلاتی که پیش اورده عملا نمیتونیم کلاس برگزار کنیم. برای کلاس حضوری باید صبر کنید تا ممنوعیت تردد تمام بشه، بعد با دفتر موسسه در تهران تماس بگیرید و برای یک کلاس حضوری ثبت نام کنید. دو هفته بعد از ثبت نامتون کلاستون شروع میشه. (کارشناس , 1400/03/10)

سوال از کاربر مهمان:سلام لطفا کلاس های تند خوانی شروع شدحضوری به من هم اطلاع بدید با تشکر(1400/05/27)

پاسخ: اطلاع رسانی کلاسیها حضوری
: خب ما شماره تماسی از شما نداریم ولی میتونین صفحه اینستاگرام موسسه رو فالو کنید. کلاسهای حضوریمون هر ماه تشکیل میشه. اگر میخواهید همین هفته کلاستون رو شروع کنید، با دفتر موسسه تماس داشته باشید (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/07/15)