موسسه تند خوانی نصرت

کرمان

عکس کرمان

کلاس حضوری نیمه خصوصی تندخوانی کرمان

در یکی از کلاسهای حضوری خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی نصرت در شهر کرمان ثبت نام نمایید

برای کسانی که در تهران یا کرمان زندگی می کنند، کلاسهای چهار نفره نیمه خصوصی به صورت پیوسته و دایم برگزار مینماییم و شما می توانید در یکی ازآن ها ثبت نام نمایید این کلاسها با حدنصاب 4 نفر تشکیل می گردد و هزینه کلاس برای تابستان 97 برای این کلاس 530 هزار تومان می باشد این کلاسها برای 4 جلسه یک و نیم ساعته و یک جلسه نیم ساعته طراحی شده است و با توجه به نیمه خصوصی بودن آنها، روز و ساعت آنها با شاگردان موسسه هماهنگ می گردد برای شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی تندخوانی کرمان با دفتر تهران تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین وب سایت در کلاس ثبت نام نمایید از انجا که تندخوانی یک مهارت است، کلاسهای گروهی و عمومی را به شما پیشنهاد نمی کنیم در کلاسهای ما، استاد می بایست با تک تک شاگردان ارتباط مستقیم برقرار نموده و بتواند اشکالات مطالعه آنها را یافته و راه حل مناسب سن دانش پذیران ارایه دهد. به همین منظور کلاسهای خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی کرمان را بر گزار می نماییم که می توانید در آنها شرکت نمایید

عکس کرمان

کلاس غیر حضوری،کلاس آنلاین تندخوانی کرمان

کلاسهای آنلاین بهترین گزینه برای ثبتنام از راه دور می باشد. بهترین گزینه برای کرمان ها

کلاسهای آنلاین یکی از جذاب ترین کلاسهایی است که موسسه تندخوانی نصرت در سالهای گذشته برگزار نموده است اگر در تهران یا کرمان زندگی می کنید و مدیر هستید یا از راه دور می خواهید در کلاس شرکت کنید، و زمان کافی برای حضور در کلاس ندارید از گزینه کلاسهای آنلاین تندخوانی استفاده نمایید این کلاسها به صورت ارتباط مستقیم با استاد کرمان برگزار می گردد یک هفته قبل تمرینات برای شما ارسال می گردد و شما می توانید تمرینات را منظم و پی در پی زیر نظر استاد انجام دهید همه کلاسهای تندخوانی نصرت قابل برگزاری به صورت آنلاین هم میباشند و شما برای شرکت در کلاس آنلاین تندخوانی کرمان نیازی به تجهیزات خاص ندارید فقط یک اینترنت پرسرعت یا اینترنت موبایل + یک لپ تاپ یا کامپیوتر (غیر ضروری) + کتاب و جزوات درسی خودتان کلاسهای رایج انلاین کلاسهایی برای 4 جلسه طراحی شده اند که شما در آنها می توانید با مبحث تندخوانی و روش مطالعه یا حفظ اشنا شوید همچنین شما می توانید در خواست یک جلسه رایگان آنلاین بدهید هزینه این کلاسها برای کسانی که در یک شهرستان دور از منطقه زندگی می کنند تخفیف دارد.

عکس کرمان

کلاس آنلاین تندخو انی کرمان

کلاس آنلاین تندخوانی نصرت در شهرستان کرمان

برای همه کسانی که امکان شرکت در کلاس حضوری تندخوانی ندارند، یک دوره کلاس انلاین تندخوانی مخصوص علاقه مندان کرمان تنظیم شده است. این کلاسها، همانند کلاسهای حضوری برگزار میشود. تعداد نفرات کلاس انلاین تندخوانی کرمان یک نفر است و کلاس شما با ثبت نام شروع میشود. هزینه این کلاس با کلاسهای دیگر برابر است

عکس کرمان

کلاس تندخوانی در کرمان 1401

کلاس تندخوانی نصرت در سال 1401 در کرمان حضوری و انلاین

مفتخریم که در سال 1401 نیز در خدمت شما باشیم. در صورتی که تمایل دارید یک دوره کلاس تندخوانی حضوری در شهر کرمان شرکت کنید، با ما در تماس باشید. کلاسها در سال 1401 برای کودکان مقطع ابتدایی کرمان و همچنین دانش اموزان و دانشجویان برگزار میگردد. بزرگسالان نیز می توانند در کلاسهای متفاوتی ولی با موضوع تندخوانی به صورت حضوری یا انلاین در شهر کرمان شرکت کنند. هزینه کلاسهای حضوری در سال 1401 در بالای همین صفحه در لینک لیست کلاسهای تندخوانی قراردارد. برای شرکت و ثبت نام در یک کلاس ابتدا با استاد دوره، دکتر جهانپور در تماس باشید.

عکس کرمان

کلاس غیر حضوری،مجازی کرمان

کلاس غیر حضوری تندخوانی مجازی کرمان را انتخاب نمایید

علاقه مندان به تندخوانی که در تهران یا کرمان ساکن هستند و زمان کافی برای شرکت در جلسات حضوری تندخوانی ندارند و یا پرداخت هزینه برای آنها مهم است و همچنین میتوانند از اینترنت و کامپیوتر به راحتی استفاده کنند سامانه تندخوانی مجازی را راه اندازی نموده ایم. اگر در یکی از شهرستانهای اطراف کرمان ساکن هستید می توانید از تخفیف 50 درصدی برای شرکت در این سامانه استفاده نمایید توضیح درباره تندخوانی مجازی: برای تندخوان شدن یک ماه تمرین لازم دارید ما باید هر هفته به طور منظم تمرینات را به شما اموزش دهیم ت اشما انجام دهید کلاس حضوری یا تندخوانی مجازی فرقی نمی کنند. مهم این است که تمرینات را یاد بگیرید و آنها را به صورت منظم انجام دهید سامانه تندخوانی مجازی طراحی شده برای کرمان به سادگی قابل استفاده است و شما می توانید با روش انجام تک تک تمارین به صورت نرم افزار چند رسانه ای آشنا شوید

عکس کرمان

کلاس غیر حضوری، تندخوانی تلفنی کرمان

کلاسهای غیر حضوری تندخوانی به صورت تلفنی برای کرمان برگزار میگردد

اگر کلاس تندخوانی را برای کودکان و دانش اموزان مقطع ابتدایی می خواهید و امکان شرکت در کلاسهای تهران یا کلاسهای حضوری یا گروهی کرمان ندارید گزینه کلاسهای غیر حضوری و تلفنی تندخوانی نصرت را انتخا نمایید در کلاسهای غیر حضوری تلفنی تندخوانی کرمان شما تمرینات را به صورت مستقیم از استاد دریافت می نمایید با توجه به یک نفره بودن کلاس طبیعتا هزینه برگزاری این کلاس نسبت به کلاسهای گروهی و کلاسهای مجازی و کلاسهای آنلاین بیشتر می باشد یک هفته قبل از شروع کلاس، جزوات برای شما ارسال می گردد و وقتی استاد با شما تماس حاصل می نماید می تواند طبق جزواتی که در دست شماست تمرینات تندخوانی را برای شما که در کرمان زندگی می کنید توضیح دهد دانش پذیران این گروه میبایست در هر تمرین جدیدی که انجام می دهند فیلم یک دقیقه ای گرفته و برای استاد ارسال نمایند (فیلم از حرکت دست هنگام انجام تمرین) همچنین خلاصه نویسی و مباحث مربوط به تمرکز نیز به ایشان تدریس میگردد

عکس کرمان

کلاس تندخوانی کرمان در سال 1400

کلاسهای تندخوانی نصرت در شهرستان کرمان به صورت مستمر برگزار میگردد

ممکن است در سال 1400 به این امر رسیده باشید که نیاز دارید یک دوره تندخوانی را بگذرانید. ما تلاش بسیار داریم تا یک دوره کلاس حضوری یا انلاین در شهرستان کرمان برگزار کنیم. موسسه نصرت از دیرباز، کلاسهای حضوری و غیر حضوری را برای ایرانیان سراسر دنبا برگزار کرده است. در حال حاضر نیز کلاس انلاین تندخوانی نه تنها برای شهر کرمان برگزار میگردد، بلکه برای ایرانیان مقیم خارج از ایران نیز برگزار میگردد. در صورتی که شما در شهر کرمان ساکن هستید و تمایل دارید کلاس تندخوانی را بکذرانید. ما در کنار شما هستیم. کلاسهای تندخوانی، هم به صورت حضوری و به صورت غیر حضوری برگزار میگردند. کلاسهای غیر حضوری می تواند به صورت انلاین یا تلفنی یا تماس تصویری اینترنتی یا تماس صوتی اینترنتی برگزار گردند و برای ما امکان برگزاری دوره در تمام این صور هست. در صورتی که تمایل دارید در یک کلاس تندخوانی 1400 شرکت کنید، با یکی از شماره های موسسه نصرت تماس حاصل کنید.

سوالات متداول

سوال از کاربر مهمان:باسلام امکان برگزاری گلاس غیر حضوری در شهر کرمان هست یا کلاس خصوصی یکنفره در شهر کرمان(1400/02/16)

تندخوانی کرمان
: سلام. در کرمان هم کلاس حضوری و هم غیر حضوری داریم (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/08/08)

سوال از کاربر مهمان:سلام برای دبیرستانی ها هم کلاس میزارین ؟ (1400/02/27)

تندخوانی برای مقطع متوسطه
: بله. همیشه کلاس تندخوانی برای مقطع راهنمایی قدیم و دبیرستانی داشتیم. اتفاقا کلاسهای تندخوانی برای بچه های مقطع دبیرستان خیلی هم مفید تر هست چون باعث میشهسرعت درک و مرور بیشتری برای مطالب پیدا کنند. همچنین برای هر درس که امروز معلم بهشون درس داده، زمان کمتری رو میذارند تا اون درسو بخونن تحلیل کنند و بزارن کنار. این مهمترین هدف یک کلاس تندخوانی هستش (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/02/28)

سوال از کاربر مهمان:سلام من دبیرستانی هستم و میخوام در این تابستان در کلاس های تند خوانی شرکت کنم باید چکار کنم؟(1400/03/06)

لطفا با شماره های موسسه مثل 02166495480 تماس بگیرید یا برای مشاوره با استاد با شماره 02166574710 تماس بگیرید
: (کارشناس , 1400/03/08)

سوال از کاربر مهمان:سلام پسرم کلاس سوم دبستان حروف الفبا رو مینویسد اما متاسفانه نمیتوند حتی کلمات اسون رو بخوند (1400/03/31)

اختلال خواندن
: ممکنه اختلال خواندن یا اختلال یادگیری داشته باشه. باید پیش مشاور برین و ازش تست بگیره. مشکل اختلال خواندن باید در کلاس اول ابتدایی توسط معلم ابتدایی یا مشاور مدرسه شناسایی میشده. هیچ کس تا ازمون نگیره متوجه نمیشه که اختلال خواندن داره یا نداره. ولی اگه یه کلمه ساده رو هم نمیتونه بخونه ممکنه این مریضی رو داشته باشه. بهر حال اگر این فرضیه درست باشه باید برای درس به مدرسه استثنایی بره (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/04/06)

سوال از کاربر مهمان:سلام من کلاس هفتم هستم و سرعت خواندن در حد ۸۰ تا ۱۰۰ کلمه در دقیقه است میشه بهم بگید این دوره های شما سرعت مطالعه چقدر افزایش میده و یک سوال دیگه هم داشتم شما انواع بهترین تمرینات افزایش حوزه دید را آموزش می‌دهید (1400/08/27)

تاثیر تندخوانی و سرعت مطالعه
: کلاس تندخوانی نصرت برای سرعت دو برابر تا سه برابر در مطالعه طراحی شده . تمرینات مختلفی هم داره که انجامش بدین. تمرینات یک دوره شما عمدتا تمرینات گسترش حوزه دید و سرعت دید رو داره ولی این فقط یک دهم مطالب مطرح شده در کلاسه (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/08/27)

سوال از کاربر مهمان:ببخشید سلام این تمریناتی که توی این دوره بهمون یاد میدید اگر چندین بار بیشتر انجام دهیم ممکن است سرعت مان از دو یا سه برابر بیشتر بشه. یعنی منظورم از در حد ۵و ۶ برابر میشه (1400/08/28)

سرعت بیشترتر
: بله میشه (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/09/02)

سوال از کاربر مهمان:سلام نمیشه همینطوری کلاس خصوصی یک نفره بدون دوره اونم فقط میخواهم رفع اشکال و این‌که بهم تمام تمرینات حوزه دید هم یاد بدید (1400/09/03)

امکان آموزش تمرینات تندخوانی
: بله میشه (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/09/05)

سوال از کاربر مهمان:بعد ببخشید هزینه کلاس خصوصی یک نفره جدا از دوره چقدر است (1400/09/04)

هزینه کلاسهای خصوصی
: کلاسهای یک نفره متفاوت هستند. با شماره های دفتر تماس داشته باشید لطفا (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/09/05)

سوال از کاربر مهمان:میشه شماره تلفن موسسه در کرمان را بدین (1400/11/05)

هنوز پاسخی به این سوال داده نشده است