موسسه تند خوانی نصرت

مشهد

عکس مشهد

کلاس حضوری نیمه خصوصی تندخوانی مشهد

در یکی از کلاسهای حضوری خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی نصرت در شهر مشهد ثبت نام نمایید

برای کسانی که در تهران یا مشهد زندگی می کنند، کلاسهای چهار نفره نیمه خصوصی به صورت پیوسته و دایم برگزار مینماییم و شما می توانید در یکی ازآن ها ثبت نام نمایید این کلاسها با حدنصاب 4 نفر تشکیل می گردد و هزینه کلاس برای تابستان 97 برای این کلاس 530 هزار تومان می باشد این کلاسها برای 4 جلسه یک و نیم ساعته و یک جلسه نیم ساعته طراحی شده است و با توجه به نیمه خصوصی بودن آنها، روز و ساعت آنها با شاگردان موسسه هماهنگ می گردد برای شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی تندخوانی مشهد با دفتر تهران تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین وب سایت در کلاس ثبت نام نمایید از انجا که تندخوانی یک مهارت است، کلاسهای گروهی و عمومی را به شما پیشنهاد نمی کنیم در کلاسهای ما، استاد می بایست با تک تک شاگردان ارتباط مستقیم برقرار نموده و بتواند اشکالات مطالعه آنها را یافته و راه حل مناسب سن دانش پذیران ارایه دهد. به همین منظور کلاسهای خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی مشهد را بر گزار می نماییم که می توانید در آنها شرکت نمایید

عکس مشهد

کلاس غیر حضوری،کلاس آنلاین تندخوانی مشهد

کلاسهای آنلاین بهترین گزینه برای ثبتنام از راه دور می باشد. بهترین گزینه برای مشهد ها

کلاسهای آنلاین یکی از جذاب ترین کلاسهایی است که موسسه تندخوانی نصرت در سالهای گذشته برگزار نموده است اگر در تهران یا مشهد زندگی می کنید و مدیر هستید یا از راه دور می خواهید در کلاس شرکت کنید، و زمان کافی برای حضور در کلاس ندارید از گزینه کلاسهای آنلاین تندخوانی استفاده نمایید این کلاسها به صورت ارتباط مستقیم با استاد مشهد برگزار می گردد یک هفته قبل تمرینات برای شما ارسال می گردد و شما می توانید تمرینات را منظم و پی در پی زیر نظر استاد انجام دهید همه کلاسهای تندخوانی نصرت قابل برگزاری به صورت آنلاین هم میباشند و شما برای شرکت در کلاس آنلاین تندخوانی مشهد نیازی به تجهیزات خاص ندارید فقط یک اینترنت پرسرعت یا اینترنت موبایل + یک لپ تاپ یا کامپیوتر (غیر ضروری) + کتاب و جزوات درسی خودتان کلاسهای رایج انلاین کلاسهایی برای 4 جلسه طراحی شده اند که شما در آنها می توانید با مبحث تندخوانی و روش مطالعه یا حفظ اشنا شوید همچنین شما می توانید در خواست یک جلسه رایگان آنلاین بدهید هزینه این کلاسها برای کسانی که در یک شهرستان دور از منطقه زندگی می کنند تخفیف دارد.

عکس مشهد

کلاس آنلاین تندخو انی مشهد

کلاس آنلاین تندخوانی نصرت در شهرستان مشهد

برای همه کسانی که امکان شرکت در کلاس حضوری تندخوانی ندارند، یک دوره کلاس انلاین تندخوانی مخصوص علاقه مندان مشهد تنظیم شده است. این کلاسها، همانند کلاسهای حضوری برگزار میشود. تعداد نفرات کلاس انلاین تندخوانی مشهد یک نفر است و کلاس شما با ثبت نام شروع میشود. هزینه این کلاس با کلاسهای دیگر برابر است

عکس مشهد

کلاس تندخوانی در مشهد 1401

کلاس تندخوانی نصرت در سال 1401 در مشهد حضوری و انلاین

مفتخریم که در سال 1401 نیز در خدمت شما باشیم. در صورتی که تمایل دارید یک دوره کلاس تندخوانی حضوری در شهر مشهد شرکت کنید، با ما در تماس باشید. کلاسها در سال 1401 برای کودکان مقطع ابتدایی مشهد و همچنین دانش اموزان و دانشجویان برگزار میگردد. بزرگسالان نیز می توانند در کلاسهای متفاوتی ولی با موضوع تندخوانی به صورت حضوری یا انلاین در شهر مشهد شرکت کنند. هزینه کلاسهای حضوری در سال 1401 در بالای همین صفحه در لینک لیست کلاسهای تندخوانی قراردارد. برای شرکت و ثبت نام در یک کلاس ابتدا با استاد دوره، دکتر جهانپور در تماس باشید.

عکس مشهد

تابستان 1395

در سال 95 این دوره ها در شهرستان مشهد برگزار گردید

عکس مشهد

تابستان 96

در سال 96 نیز این کلاسها در شهرستان مشهد برگزار خواهد شد

در سال جاری، سال 1396 این کلاسها در شهرستان مشهد برگزار خواهد شد. جهت ثبت نام در یکی از دوره های تندخوانی نصرت میتوانید با شماره های 02166495480 تهران تماس و در یکی از کلاسهای تندخوانی این موسسه شرکت نمایید

عکس مشهد

تابستان 1397

برگزاری دوره های تندخوانی در مشهد برای تابستان 1397

امسال نیز همانند سالهای قبل یک دوره تندخوانی در شهر مشهد برگزار می گردد کلاسهای تندخوانی نصرت در سه گروه مختلف برای شهر مشهد امسال تابستان برگزار می گردد هزینه کلاسها همانند کلاسهای تهران می باشد کلاسهای دانش اموزان مقطع ابتدایی برای 4 جلسه یک ربعه در کلاس یک نفره و دونفره برگزار میگردد کلاسهای دانش اموزان دبیرستان برای سه جلسه کلاسهای دانشجویان و بزرگسالان در 4 جلسه برگزار می گردد هزینه کلاس گروه اول 220 هزار تومان، گروه دوم 330 هزار تومان و گروه بزرگسالان 530 هزار تومان می باشد کلاسهای تابستان در اصفهان یکی در مرداد و دیگری در شهریور و مهر برگزار می گردد حد نصاب هر کلاس 7 نفر می باشد. جهت ثبت نام می توانید نصف هزینه کلاس را به حساب موسسه نصرت واریز، و طی تماس تلفنی ثبت نام خود را تکمیل نمایید لطفا اگر قصد شرکت در کلاس را دارید، با توجه به محدود بودن دانش پذیران تندخوانی، ثبت نام خود را تکمیل نمایید که کلاس به حد نصاب رسیده و تشکیل شود و منتظر ثبت نام دیگران و به حد نصاب رسیدن کلاس نباشید کلاسهای موسسه نصرت در مشهد در سالهای گذشته در یک اموزشگاه در خیابان غفاری تشکیل شده است

عکس مشهد

کلاس غیر حضوری،مجازی مشهد

کلاس غیر حضوری تندخوانی مجازی مشهد را انتخاب نمایید

علاقه مندان به تندخوانی که در تهران یا مشهد ساکن هستند و زمان کافی برای شرکت در جلسات حضوری تندخوانی ندارند و یا پرداخت هزینه برای آنها مهم است و همچنین میتوانند از اینترنت و کامپیوتر به راحتی استفاده کنند سامانه تندخوانی مجازی را راه اندازی نموده ایم. اگر در یکی از شهرستانهای اطراف مشهد ساکن هستید می توانید از تخفیف 50 درصدی برای شرکت در این سامانه استفاده نمایید توضیح درباره تندخوانی مجازی: برای تندخوان شدن یک ماه تمرین لازم دارید ما باید هر هفته به طور منظم تمرینات را به شما اموزش دهیم ت اشما انجام دهید کلاس حضوری یا تندخوانی مجازی فرقی نمی کنند. مهم این است که تمرینات را یاد بگیرید و آنها را به صورت منظم انجام دهید سامانه تندخوانی مجازی طراحی شده برای مشهد به سادگی قابل استفاده است و شما می توانید با روش انجام تک تک تمارین به صورت نرم افزار چند رسانه ای آشنا شوید

عکس مشهد

کلاس غیر حضوری، تندخوانی تلفنی مشهد

کلاسهای غیر حضوری تندخوانی به صورت تلفنی برای مشهد برگزار میگردد

اگر کلاس تندخوانی را برای کودکان و دانش اموزان مقطع ابتدایی می خواهید و امکان شرکت در کلاسهای تهران یا کلاسهای حضوری یا گروهی مشهد ندارید گزینه کلاسهای غیر حضوری و تلفنی تندخوانی نصرت را انتخا نمایید در کلاسهای غیر حضوری تلفنی تندخوانی مشهد شما تمرینات را به صورت مستقیم از استاد دریافت می نمایید با توجه به یک نفره بودن کلاس طبیعتا هزینه برگزاری این کلاس نسبت به کلاسهای گروهی و کلاسهای مجازی و کلاسهای آنلاین بیشتر می باشد یک هفته قبل از شروع کلاس، جزوات برای شما ارسال می گردد و وقتی استاد با شما تماس حاصل می نماید می تواند طبق جزواتی که در دست شماست تمرینات تندخوانی را برای شما که در مشهد زندگی می کنید توضیح دهد دانش پذیران این گروه میبایست در هر تمرین جدیدی که انجام می دهند فیلم یک دقیقه ای گرفته و برای استاد ارسال نمایند (فیلم از حرکت دست هنگام انجام تمرین) همچنین خلاصه نویسی و مباحث مربوط به تمرکز نیز به ایشان تدریس میگردد

عکس مشهد

کلاس تندخوانی مشهد در سال 1400

کلاسهای تندخوانی نصرت در شهرستان مشهد به صورت مستمر برگزار میگردد

ممکن است در سال 1400 به این امر رسیده باشید که نیاز دارید یک دوره تندخوانی را بگذرانید. ما تلاش بسیار داریم تا یک دوره کلاس حضوری یا انلاین در شهرستان مشهد برگزار کنیم. موسسه نصرت از دیرباز، کلاسهای حضوری و غیر حضوری را برای ایرانیان سراسر دنبا برگزار کرده است. در حال حاضر نیز کلاس انلاین تندخوانی نه تنها برای شهر مشهد برگزار میگردد، بلکه برای ایرانیان مقیم خارج از ایران نیز برگزار میگردد. در صورتی که شما در شهر مشهد ساکن هستید و تمایل دارید کلاس تندخوانی را بکذرانید. ما در کنار شما هستیم. کلاسهای تندخوانی، هم به صورت حضوری و به صورت غیر حضوری برگزار میگردند. کلاسهای غیر حضوری می تواند به صورت انلاین یا تلفنی یا تماس تصویری اینترنتی یا تماس صوتی اینترنتی برگزار گردند و برای ما امکان برگزاری دوره در تمام این صور هست. در صورتی که تمایل دارید در یک کلاس تندخوانی 1400 شرکت کنید، با یکی از شماره های موسسه نصرت تماس حاصل کنید.

سوالات متداول

سوال از کاربر مهمان:سلام تلفن دفتر مشهد و آدرس دفتر مشهد را برایم ارسال کنید اگر از طریق کلاسهای غیر حضوری میتوانم با تهران لینک شوم هم لطفا راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم قانع پارسا(1400/06/11)

تندخوانی مشهد 1400
: در سال 1400 هم در مشهد کلاس داریم. ما هم کلاس های حضوری داریم هم کلاسهای غیر حضوری که میتونه تلفنی یا انلاین تشکیل بشه. برای ثبت نام میتونین با دفتر تهران تماس داشته باشید (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/08/07)

سوال از کاربر مهمان:سلام لطف کنین یه جلسه تند خوانی حضوری نزدیک به محله شهید صدر برای سن ۱۲ ساله هماهنگ کنیین(1400/07/10)

پاسخ: تندخوانی محله شهید صدر
: چشم (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/07/15)

سوال از کاربر مهمان:آدرس موسسه و هزینه دوره (1400/09/23)

هنوز پاسخی به این سوال داده نشده است

سوال از کاربر مهمان:با سلام وادب ، دخترم ۱۲ ساله و پایه هفتم هست هوش بالایی داره اما سرعت خواندن کند لطفا هزینه کلاس انلاین را برایم هرچه زودتر بفرستین. با تشکر .(1400/11/17)

تندخوانی در مشهد
: کلاس های تندخوانی نصرت در تهران و شهرستان ها یک قیمت هست. هزینه کلاسها در صفحه مربوط به لیست کلاسهای تندخوانی قرار دارد که میتونیم مطالعه کنید. در سال 1401 هزینه شرکت در یک دوره تندخوانی چهار میلیون و نهصد هزار تومن هستش (موسسه تندخوانی نصرت , 1401/01/18)

سوال از کاربر مهمان:لطفا آدرس موسسه و هزینه ی کلاسهای حضوری و خصوصی و تعداد جلسات را اعلام بفرمایید (1401/01/19)

کلاس مشهد
: در تکستهای بالا چندین مرتبه در مورد کلاسهای مشهد توضیح دادیم. باز توضیحات در واتزاپ ارسال شد (موسسه تندخوانی نصرت , 1401/01/20)

سوال از کاربر مهمان:سلام لطفاً آدرس و شماره تلفن موسسه مشهد رو پیامک کنید(1401/01/20)

هنوز پاسخی به این سوال داده نشده است

سوال از کاربر مهمان:سلام لطفاً آدرس و شماره تلفن موسسه مشهد رو پیامک کنید(1401/01/20)

هنوز پاسخی به این سوال داده نشده است

سوال از کاربر مهمان:سلام لطفاً آدرس و شماره تلفن موسسه مشهد رو پیامک کنید(1401/01/20)

هنوز پاسخی به این سوال داده نشده است

سوال از کاربر مهمان:سلام لطفاً آدرس و شماره تلفن موسسه مشهد رو پیامک کنید(1401/01/20)

هنوز پاسخی به این سوال داده نشده است

سوال از کاربر مهمان:سلام لطفاً آدرس و شماره تلفن موسسه مشهد رو پیامک کنید(1401/01/20)

هنوز پاسخی به این سوال داده نشده است

سوال از کاربر مهمان:سلام لطفاً آدرس و شماره تلفن موسسه مشهد رو پیامک کنید(1401/01/20)

هنوز پاسخی به این سوال داده نشده است

سوال از کاربر مهمان:من پسر کلاس پنجمی دارم که بشدت در خواندن و نوشتن سرعت بسیار پایینی داره لطفا راهنمایی کنید و هزینه دوره هارو لطفا بگید (1401/03/08)

: (موسسه تندخوانی نصرت , 1401/04/09)
: سلام لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان با یکی از شماره های آموزشگاه در تهران تماس بگیرید . (موسسه تندخوانی نصرت , 1401/04/09)