موسسه تند خوانی نصرت

قم

عکس قم

کلاس تندخوانی در قم 1401

کلاس تندخوانی نصرت در سال 1401 در قم حضوری و انلاین

مفتخریم که در سال 1401 نیز در خدمت شما باشیم. در صورتی که تمایل دارید یک دوره کلاس تندخوانی حضوری در شهر قم شرکت کنید، با ما در تماس باشید. کلاسها در سال 1401 برای کودکان مقطع ابتدایی قم و همچنین دانش اموزان و دانشجویان برگزار میگردد. بزرگسالان نیز می توانند در کلاسهای متفاوتی ولی با موضوع تندخوانی به صورت حضوری یا انلاین در شهر قم شرکت کنند. هزینه کلاسهای حضوری در سال 1401 در بالای همین صفحه در لینک لیست کلاسهای تندخوانی قراردارد. برای شرکت و ثبت نام در یک کلاس ابتدا با استاد دوره، دکتر جهانپور در تماس باشید.

عکس قم

تندخوانی قم 1400

کلاسهای تندخوانی قم در اذر 1400 برگزار میشوند

کلاسهای تندخوانی نصرت به صورت حضوری برگزار میشه. این کلاسها توسط استاد جهانپور برگزار میشن. برای ثبت نام میتونین با موسسه در تماس باشید. کلاسهای تندخوانی قم در اذر 1400 شروع میشن. در ماه های بعد هم میتونین برای ثبت نام اقدام کنید. این کلاسها قرار شده که روزهای چهارشنبه عصر برگزار بشن کلاسها در حال حاضر دو نفره یا یک نفره برگزار میشن و تمام سنین میتونن برای ثبت نام اقدام کنن. با پایان گرفتن کرونا و شروع کلاسهای حضوری دکتر جهانپور، تمام کسانی که تمایل دارند کلاسشون در قم تشکیل بشه، میتونن بعد از ثبت نام، کلاسشون رو شروع کنن کلاسهای قم در محدوده میدان توحید و روزهای چهارشنبه عصر و صبح برگزار میشوند.

عکس قم

کلاس غیر حضوری،مجازی قم

کلاس غیر حضوری تندخوانی مجازی قم را انتخاب نمایید

علاقه مندان به تندخوانی که در تهران یا قم ساکن هستند و زمان کافی برای شرکت در جلسات حضوری تندخوانی ندارند و یا پرداخت هزینه برای آنها مهم است و همچنین میتوانند از اینترنت و کامپیوتر به راحتی استفاده کنند سامانه تندخوانی مجازی را راه اندازی نموده ایم. اگر در یکی از شهرستانهای اطراف قم ساکن هستید می توانید از تخفیف 50 درصدی برای شرکت در این سامانه استفاده نمایید توضیح درباره تندخوانی مجازی: برای تندخوان شدن یک ماه تمرین لازم دارید ما باید هر هفته به طور منظم تمرینات را به شما اموزش دهیم ت اشما انجام دهید کلاس حضوری یا تندخوانی مجازی فرقی نمی کنند. مهم این است که تمرینات را یاد بگیرید و آنها را به صورت منظم انجام دهید سامانه تندخوانی مجازی طراحی شده برای قم به سادگی قابل استفاده است و شما می توانید با روش انجام تک تک تمارین به صورت نرم افزار چند رسانه ای آشنا شوید

عکس قم

کلاس غیر حضوری، تندخوانی تلفنی قم

کلاسهای غیر حضوری تندخوانی به صورت تلفنی برای قم برگزار میگردد

اگر کلاس تندخوانی را برای کودکان و دانش اموزان مقطع ابتدایی می خواهید و امکان شرکت در کلاسهای تهران یا کلاسهای حضوری یا گروهی قم ندارید گزینه کلاسهای غیر حضوری و تلفنی تندخوانی نصرت را انتخا نمایید در کلاسهای غیر حضوری تلفنی تندخوانی قم شما تمرینات را به صورت مستقیم از استاد دریافت می نمایید با توجه به یک نفره بودن کلاس طبیعتا هزینه برگزاری این کلاس نسبت به کلاسهای گروهی و کلاسهای مجازی و کلاسهای آنلاین بیشتر می باشد یک هفته قبل از شروع کلاس، جزوات برای شما ارسال می گردد و وقتی استاد با شما تماس حاصل می نماید می تواند طبق جزواتی که در دست شماست تمرینات تندخوانی را برای شما که در قم زندگی می کنید توضیح دهد دانش پذیران این گروه میبایست در هر تمرین جدیدی که انجام می دهند فیلم یک دقیقه ای گرفته و برای استاد ارسال نمایند (فیلم از حرکت دست هنگام انجام تمرین) همچنین خلاصه نویسی و مباحث مربوط به تمرکز نیز به ایشان تدریس میگردد

عکس قم

کلاس حضوری نیمه خصوصی تندخوانی قم

در یکی از کلاسهای حضوری خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی نصرت در شهر قم ثبت نام نمایید

برای کسانی که در تهران یا قم زندگی می کنند، کلاسهای چهار نفره نیمه خصوصی به صورت پیوسته و دایم برگزار مینماییم و شما می توانید در یکی ازآن ها ثبت نام نمایید این کلاسها با حدنصاب 4 نفر تشکیل می گردد و هزینه کلاس برای تابستان 97 برای این کلاس 530 هزار تومان می باشد این کلاسها برای 4 جلسه یک و نیم ساعته و یک جلسه نیم ساعته طراحی شده است و با توجه به نیمه خصوصی بودن آنها، روز و ساعت آنها با شاگردان موسسه هماهنگ می گردد برای شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی تندخوانی قم با دفتر تهران تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین وب سایت در کلاس ثبت نام نمایید از انجا که تندخوانی یک مهارت است، کلاسهای گروهی و عمومی را به شما پیشنهاد نمی کنیم در کلاسهای ما، استاد می بایست با تک تک شاگردان ارتباط مستقیم برقرار نموده و بتواند اشکالات مطالعه آنها را یافته و راه حل مناسب سن دانش پذیران ارایه دهد. به همین منظور کلاسهای خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی قم را بر گزار می نماییم که می توانید در آنها شرکت نمایید

عکس قم

کلاس غیر حضوری،کلاس آنلاین تندخوانی قم

کلاسهای آنلاین بهترین گزینه برای ثبتنام از راه دور می باشد. بهترین گزینه برای قم ها

کلاسهای آنلاین یکی از جذاب ترین کلاسهایی است که موسسه تندخوانی نصرت در سالهای گذشته برگزار نموده است اگر در تهران یا قم زندگی می کنید و مدیر هستید یا از راه دور می خواهید در کلاس شرکت کنید، و زمان کافی برای حضور در کلاس ندارید از گزینه کلاسهای آنلاین تندخوانی استفاده نمایید این کلاسها به صورت ارتباط مستقیم با استاد قم برگزار می گردد یک هفته قبل تمرینات برای شما ارسال می گردد و شما می توانید تمرینات را منظم و پی در پی زیر نظر استاد انجام دهید همه کلاسهای تندخوانی نصرت قابل برگزاری به صورت آنلاین هم میباشند و شما برای شرکت در کلاس آنلاین تندخوانی قم نیازی به تجهیزات خاص ندارید فقط یک اینترنت پرسرعت یا اینترنت موبایل + یک لپ تاپ یا کامپیوتر (غیر ضروری) + کتاب و جزوات درسی خودتان کلاسهای رایج انلاین کلاسهایی برای 4 جلسه طراحی شده اند که شما در آنها می توانید با مبحث تندخوانی و روش مطالعه یا حفظ اشنا شوید همچنین شما می توانید در خواست یک جلسه رایگان آنلاین بدهید هزینه این کلاسها برای کسانی که در یک شهرستان دور از منطقه زندگی می کنند تخفیف دارد.

عکس قم

کلاس تندخوانی قم در سال 1400

کلاسهای تندخوانی نصرت در شهرستان قم به صورت مستمر برگزار میگردد

ممکن است در سال 1400 به این امر رسیده باشید که نیاز دارید یک دوره تندخوانی را بگذرانید. ما تلاش بسیار داریم تا یک دوره کلاس حضوری یا انلاین در شهرستان قم برگزار کنیم. موسسه نصرت از دیرباز، کلاسهای حضوری و غیر حضوری را برای ایرانیان سراسر دنبا برگزار کرده است. در حال حاضر نیز کلاس انلاین تندخوانی نه تنها برای شهر قم برگزار میگردد، بلکه برای ایرانیان مقیم خارج از ایران نیز برگزار میگردد. در صورتی که شما در شهر قم ساکن هستید و تمایل دارید کلاس تندخوانی را بکذرانید. ما در کنار شما هستیم. کلاسهای تندخوانی، هم به صورت حضوری و به صورت غیر حضوری برگزار میگردند. کلاسهای غیر حضوری می تواند به صورت انلاین یا تلفنی یا تماس تصویری اینترنتی یا تماس صوتی اینترنتی برگزار گردند و برای ما امکان برگزاری دوره در تمام این صور هست. در صورتی که تمایل دارید در یک کلاس تندخوانی 1400 شرکت کنید، با یکی از شماره های موسسه نصرت تماس حاصل کنید.

عکس قم

کلاس آنلاین تندخو انی قم

کلاس آنلاین تندخوانی نصرت در شهرستان قم

برای همه کسانی که امکان شرکت در کلاس حضوری تندخوانی ندارند، یک دوره کلاس انلاین تندخوانی مخصوص علاقه مندان قم تنظیم شده است. این کلاسها، همانند کلاسهای حضوری برگزار میشود. تعداد نفرات کلاس انلاین تندخوانی قم یک نفر است و کلاس شما با ثبت نام شروع میشود. هزینه این کلاس با کلاسهای دیگر برابر است

سوالات متداول

سوال از کاربر مهمان:سلام من محمد هستم ۱۲ ساله چگونه در کلاس تند خوانی شرکت کنم ؟ و همچنین تقویت حافظه ممنکنم(1400/04/22)

کلاس تندخوانی در قم
: ضمن سلام و تشکر از تماس شما، ما کلاسهای حضوری در شهر قم برگزار میکنیم. میتونین برای شرکت در یک کلاس حضوری تندخوانی در قم، با دفتر موسسه در تهران تماس داشته باشید. موسسه تندخوانی نصرت، سالهای زیادی هست که کلاسهای خود رو به صورت حضوری در شهر تهران، قم و دیگر شهرها برگزار میکند. نحوه برگزاری کلاسها ممکن است در سالهای مختلف برای سنین مختف متفاوت باشه. برای گرفتن اخرین اطلاعات باما تماس بگیرید. (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/04/25)

سوال از کاربر مهمان:باسلام. اگه امکانش هست، لطفا اطلاعات دقیق دورۀ پیش روی آموزشگاه نصرت رو در قم بفرمایید. ساکن پردیسان هستم.(1400/05/15)

اطلاعات کامل جدیدترین دوره تندخوانی قم
: یک دوره، 5 جلسه، هفته ای یک جلسه کلاس، روزی سه تا بیست دقیقه تمرین در منزل خواهید داشت. هزینه کلاس متفاوت است و باید در قسمت لیست کلاسها مشاهده کنید. هر وقت ثبت نام کنید، هفته بعدش کلاستون شروع میشه. محل کلاس حضوری میتواند در شهر تهران یا قم باشد. کلاس بین دو یا چهار نفره است. (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/05/15)

سوال از کاربر مهمان:سلام وقت بخیر چه سنی برای تند خوانی خوب است(1400/06/13)

پاسخ: سن مناسب شرکت در کلاس تندخوانی
: در تمام سنین برای کلاسهای تندخوانی شرکت میکنند. سرفصلهای اموزشی برای سنین مختلف متفاوت خواهد بود (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/07/15)

سوال از کاربر مهمان:سلام میشه لیست قیمت ها را بزارید(1400/09/25)

هنوز پاسخی به این سوال داده نشده است

سوال از کاربر مهمان:با سلام بنده محمودی هستم از قم راستش برای دخترم که کلاس ششم است می خواستم کلاس تندخوانی برای پیشرفت درسی اش بزارم اما نه آدرسی دارم و نه شماره تلفنی از شما من چکار کنم فرزندم اصلا تمرکز تو درس خودند نداره حتی برای حفظ کردن یک صفحه یا کمتر . بخدا خیلی باهاش سر و کله میزنیم ولی کو گوش شنوا .از شما خواهش می کنم با من ارتباط بگیرید برای ثبت نام کلاس حضوری تندخوانی . ممنونم .(1400/11/10)

تماس با موسسه نصرت مشکل است
: خیلی عجیبه. چون دفتر موسسه همیشه در ساعتهای اداری برای مراجعه حضوری باز هست. در قسمت تماس باما، شماره تلفن مشاوره با استاد هم داریم که میتونین با ایشون در تماس باشید. (موسسه تندخوانی نصرت , 1401/01/18)