موسسه تند خوانی نصرت

روانخوانی برای دانش آموزان

عکس روانخوانی برای دانش آموزان

روانخوانی برای کودکان

شیوه های آموزش روانخوانی کودکان چیست؟

آموزش روانخوانی برای کودکان می تواند نقش مهمی در ایجاد علاقه کودکان به مطالعه داشته باشد. معمولا کودکانی که در خواندن دچار مشکل هستند اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. بنابراین روانخوانی برای کودکان می تواند اثرات مطلوبی برای آنها داشته باشد. آموزش تندخوانی برای کودکان به اندازه آموزش تندخوانی به بزرگسالان درخور اهمیت است. در صورتی که کودکان از ابتدا با روش های تندخوانی و روانخوانی آشنا شوند و در مطالعه آنها را بکار گیرند، موفقیت چشم گیری نسبت به سایر همسالان خود خواهند داشت.

عکس روانخوانی برای دانش آموزان

کلاس روانخوانی

نحوه ثبت نام در کلاس روانخوانی به چه صورت است؟

یکی از راهکارهای آموزش روانخوانی به کودکان استفاده از کلاس روانخوانی است. کلاس روانخوانی این مزیت را دارد که خواندن کودکان را اصلاح می کند و همچنین به آنها کمک می کند تا علاوه بر روان و صحیح خواندن، تندخواندن را نیز بیاموزند. در صورت تمایل جهت ثبت نام کودکتان در کلاس روانخوانی می توانید با ما تماس بگیرید.

عکس روانخوانی برای دانش آموزان

کلاس روانخوانی کودکان

اهداف کلاس روانخوانی کودکان چیست؟

پیگیری این اهداف به این منظور صورت می گیرد که کلاس روانخوانی کودکان موجب پروش کودکان در قالب انسان هایی شود که می توانند در بزرگسالی با علاقه و انگیزه، هم صحیح بخوانند و هم سریع بخوانند. روشن است که انسانهای علاقمند به خواندن می توانند نسبت به سایرین، سریع تر در مسیر رشد و پیشرفت قرار بگیرند.

عکس روانخوانی برای دانش آموزان

تندخوانی و روانخوانی

مهم ترین کاربردهای تندخوانی و روانخوانی چیست؟

بنابراین هر فعالیتی که موجب تقویت خواندن در افراد شود می توانند یک گام در جهت کمک به رشد آنها باشد. اهداف تندخوانی و روانخوانی نیز همین راستا می باشد. اگر افراد بتوانند هر مطلب یا کتابی را که مطالعه می کنند روان و صحیح بخوانند و علاوه برآن سرعت مطلوبی در خواندن داشته باشند، مجذوب فعالیت خواندن می شوند. به این ترتیب خواندن و مطالعه برای افراد به صورت یک انگیزه درونی اتفاق می افتدجهت آگاهی از روشهای تندخوانی و روانخوانی می توانید با ما در ارتباط باشید..

عکس روانخوانی برای دانش آموزان

روشهای روانخوانی برای کودکان

روشهای روانخوانی برای کودکان چگونه است؟

از مهم ترین روشهای روانخوانی برای کودکان، افزایش دقت و تمرکز آنها از طریق تمرین ها و بازی های لذت بخش می باشد. روشهای روانخوانی برای کودکان به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر اصلاح شیوه های نادرست مطالعه و خواندن کودکان، روان خواندن و سریع خواندن را نیز در آنها تقویت می کنند. کاربرد روشهای روانخوانی برای کودکان اثرات مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

عکس روانخوانی برای دانش آموزان

چگونه کودک من تندتر بخواند؟

برای تندخوان شدن کودکم چکار کنم؟

در پاسخ به نگرانی والدینی که به دنبال جواب سوال چگونه کودک من تندتر بخواند هستند باید گفت که این مشکل از طریق تمرین و تکرار قابل حل است. کلاسهایی که به منظور آموزش تندخوانی و روانخوانی شکل می گیرند به کودکان می آموزند که چگونه اشکالات خود در خواندن را حل و رفع نمایند. علاوه بر این به کودکان آموخته می شود که با افزایش دقت و دامنه تمرکز خود، سرعت خود را در خواندن و مطالعه افزایش دهنداگر شما هم با این سوال مواجه هستید که چگونه کودک من تندتر بخواند می توانید با ما در ارتباط باشید..

عکس روانخوانی برای دانش آموزان

چرا کودک من یواش می خواند

علل کندخوانی کودکان چیست؟

از پاسخ هایی که می توان به سوال چرا کودک من یواش می خواند داد این است که ممکن است کودک درست خواندن را نیاموخته باشد. از علل کندخوانی شیوه های آموزش غلط می باشد. در برخی موارد نیز استرسی که در کودکان وجود دارد مانع از تمرکز حواس آنها می شود. اما با استفاده از آموزش هایی که در کلاس های روانخوانی و تندخوانی صورت می گیرد می توان کندخوانی کودکان را برطرف نمودچنانچه شما نیز با این سوال مواجه هستید که چرا کودک من یواش می خواند می توانید با ما در ارتباط باشید..

عکس روانخوانی برای دانش آموزان

روشهای روانخوانی و تندخوانی

آموزش روشهای روانخوانی و تندخوانی از چه طریقی صورت می گیرد؟

از مزایای تمرینات بکار برده شده در روشهای روانخوانی و تندخوانی این است که تمرکز را هنگام خواندن افزایش می دهند و مانع از حواس پرتی ذهن می شوند. تمرکز حواس موجب دقت و سرعت بیشتر مطالعه می شود. هرچه تمرین بیشتری انجام دهید سرعت بیشتری در خواندن پیدا می کنید. درصورت آگاهی بیشتر از روشهای روانخوانی و تندخوانی می توانید با ما تماس بگیرید.

عکس روانخوانی برای دانش آموزان

سرعت روانخوانی برای دانش آموزان

سرعت روانخوانی دانش اموزان متفاوت ارزیابی و قابل زیاد شدن است.

تندخوانی با روانخوانی متفاوت است. برای دانش اموزان مقطع ابتدایی کلاسهای تندخوانی با موضوع روانخوانی برگزار میگردد. انتظار می رود که دانش اموزان بتوانند سریعتر بخوانند اما این سریعتر خواندن به معنای تندخوانی نیست. بلکه به معنای روانخوانی است. بسیاری از (بلکه همه)دانش اموزان مقطع ابتدایی که برای تندخوانی به موسسه نصرت مراجعه میکنند با این مشکل روبرو هستند که کتابی که میخوانند را نمی فهمند و حتما باید پدر مادر برای انها درس را توضیح دهد تا ان را درک کنند. در کلاسهای تندخوانی کودکان این هدف را دنبال میکنیم که کودکان کتاب را خودشان بخوانند و ان را کاملا بفهمند. ضمن اینکه سرعت روان خوانی برای دانش اموزان باید حتما زیاد شده باشد. نگران سریع شدن ان نباشید. این سرعت روانخوانی برای دانش اموزان اصلا به معنای نفهمیدن نیست بلکه برعکس عمل میکند. بچه ها انچه را خوانده اند را سریع میخوانند، میفهمند. ممکن است بپرسید او الان که یواش میخواند نمی فهمد پس چگونه اگر سریعتر بخواند میفهمد اما این اصلا طبق حساب و کتاب ارزیابی نشده است. چه اینکه برعکس عمل میکند. انها کتاب را نمی فهمند چون خیلی یواش کتاب می خوانند و اگر سریعتر کتاب بخوانند، قطعا انچه خوانده اند را خواهند فهمید و قادر خواند بود خلاصه انرا برای شما بازگو نمایند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی می توانید با شماره های موسسه تندخوانی نصرت تماس و با استاد دوره دراین رابطه مشورت نمایید. تست حضوری نیز رایگان می باشد و شما می توانید برای یک وقت مشاوره رایگان با موسسه در تماس باشید

عکس روانخوانی برای دانش آموزان

تست حضوری رایگان برای کودکان

برای گرفتن وقت تست حضوری رایگان برای کودکان با ما تماس بگیرید

موسسه نصرت کودکان مقطع ابتدایی را قبل از برگزاری کلاس تست میکند که ببیند ایا این کلاس میتواند برای انها مفید باشد یا خیر. برای شرکت در یک دوره تندخوانی شرایط ابتدایی لازم است. مهم است که مشکل کودکان که نمیتوانند سریع بخوانند ارزیابی شود. بسیاری از معلمان مشکل کندخوانی کودکان را با شرکت در یک دوره تندخوانی نصرت قابل حل می دانند و ان را به والدین دانش اموز توصیه میکنند. موسسه نصرت تنها موسسه ای است که برای سالهای زیاد کلاسهای تندخوانی برای کودکان برگزار نموده است ولی برای موسسه مهم است که کلاس باید حتما برای شرکت کنندگان مفید باشد به همین منظور از کودکان مقطع ابتدایی تست حضوری رایگان اخذ می شود تا بررسی شود ایا این کلاس برای انها مفید است یا خیر. هرچند این تست حضوری بسیار کوتاه میباشد اما ان را ضروری می دانیم و همیشه قبل از شروع دوره ان را انجام میدهیم. برای شهرستانی ها، این تست تلفنی رایگان کودکان برای موضوع کتابخواندن یا تندخواندن به صورت تلفنی انجام میپذیرد

عکس روانخوانی برای دانش آموزان

روان خوانی دانش آموزان

چگونه به دانش آموزن یاد می دهید که روان بخوانند؟

5 استراتژی مطمئن برای ایجاد تسلط بر خواندن مدل روانخوانی. برای اینکه روان بخوانیم ، دانش آموزان ابتدا باید بشنوند که خواندن روان به نظر می رسد. ... خواندن های مکرر را در کلاس انجام دهید. ... خواندن متن را در کلاس ترویج دهید. ... مربیان را برای کمک به ما ثبت نام کنید. ... یک تئاتر خواننده را در کلاس امتحان کنید. ... کتاب های شعر برای قرائت های مکرر و عبارتی. ... کتاب برای تئاتر ریدر.

عکس روانخوانی برای دانش آموزان

تسلط بر روانخوانی

چگونه تسلط را برای یک دانش آموز توضیح می دهید؟

روان بودن به عنوان توانایی خواندن با سرعت ، دقت و بیان مناسب تعریف می شود. برای درک آنچه می خوانند ، کودکان باید بتوانند روان بخوانند چه با صدای بلند بخوانند و چه بی صدا. هنگام خواندن با صدای بلند ، خوانندگان مسلط به صورت عباراتی می خوانند و به طور مناسب لحن صدا را اضافه می کنند.

عکس روانخوانی برای دانش آموزان

اجزاء روان خوانی

چهار جز روانخوانی بودن چیست؟

روان خواندن در واقع چهار قسمت دارد: دقت ، سرعت ، بیان و درک مطلب. هر قسمت مهم است ، اما هیچ بخشی به تنهایی کافی نیست. یک خواننده روان قادر به هماهنگی هر چهار جنبه تسلط است. دقت: خواندن صحیح کلمات کلیدی برای ایجاد تسلط است.

سوالات متداول

سوال از کاربر مهمان:سلام .برای چه افرادی مناسب هست؟(1400/02/18)

پاسخ: تندخوانی مناسب چه افرادی؟
: هر کسی که عاشق کتاب خواندن است (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/07/15)

سوال از کاربر مهمان:هزینه دوره چقدر است؟(1400/02/18)

پاسخ: هزینه دوره های تندخوانی نصرت
: هزینه های دوره ها برای سنین مختلف و شهرهای مختلف، متفاوت هستند. لیست کلاسهای تندخوانی رو مشاهده کنید، قیمتها همیشه به روز هستند (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/07/15)

سوال از کاربر مهمان:برای بزرگسالان بالای 20 سال هم کاربرد دارد؟(1400/02/18)

پاسخ: کاربرد تندخوانی برای افراد بالای 20 سال
: بله همه سنین شرکت میکنند در کلاسهای تندخوانی. (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/07/15)

سوال از کاربر مهمان:شرایط ثبتنام این دوره چیه؟(1400/02/18)

شرایط ثبت نام چیست
: شرایط خاصی نداره. کلاسهای تندخوانی برای رده های سنی مختلف طراحی شده است و با ثبت نام کلاستون شروع میشه (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/03/09)

سوال از کاربر مهمان:سلام از کی شروع میشه؟(1400/02/18)

شروع کلاس تندخوانی
: سلام. از هر وقت ثبت نام کنید، شروع میشه دورتون (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/03/09)

سوال از کاربر مهمان:سلام.برای دانش آموزان شهرستانی کلاس به چه صورتی برگزار می شود؟(1400/06/31)

پاسخ: کلاسهای شهرستان تندخوانی
: ما در شهرستانها کلاسهای حضوری تندخوانی برگزار میکنیم. میتونین با دفتر موسسه تماس داشته باشید (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/07/15)

سوال از کاربر مهمان:سلام وقت بخیر .پسرم کلاس چهارم است ولی در خواندن ونوشتن دیکته ومطالب درسی مشکل دارد البته میدانم که تکرار وتمرین کنه خوب یاد می گیره اما دل به این کار نمیده خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید(1401/02/06)

: سلام لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان با یکی از شماره های دفاتر آموزشگاه در تهران تماس بگیرید . (موسسه تندخوانی نصرت , 1401/04/09)

سوال از کاربر مهمان:ببخشید با چه شماره ای تماس بگیریم جهت ثبت نام(1401/03/04)

: سلام لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان با یکی از شماره های دفاتر آموزشگاه در تهران تماس بگیرید . (موسسه تندخوانی نصرت , 1401/04/09)