موسسه تند خوانی نصرت

تند خوانی برای مادران

عکس تند خوانی برای مادران

دوره های ویژه مادران خانه دار

چرا برای مادران دوره های ویژه در نظر گرفتیم؟

اگر می خواهید به فرزندانتان در درس ها کمک کنید.یا قصد ادامه تحصیل دارید.یاخانه داری در کنارشغل های دیگر و تحصیل زمان زیادی از شما می گیرد وزمانی برتی مطالعه نمی ماند.یا اگر دنبال سرگرمی مفید هستید.میتوانید در دوره های مخصوص تند خوانی بانوان شرکت کرده و تند خوان بودن را تجربه کنید.

عکس تند خوانی برای مادران

ادامه تحصیل مادران

دوست دارید دوباره به عالم تحصیل باز گردید؟دوست دارید مادری باسواد تر شوید که بهتر به تحصیل فرزندانش کمک می کند.در نظر گرفته اید کنار خانه داری به مطلعه هم برسید.اینجا نقطه ی شروع خوبی است تا با استراتژی تند خوانی آشنا شوید. کتاب خوب سرگرمی خوب مطالعه درست و تند

عکس تند خوانی برای مادران

طرح ویژه ایام نوروز

برای نوروز برنامه ای دارید؟

برای ایام نوروز زمان مخصوص بانوان خانه دار در نظر گرفتیم.نوروزی مفید سرگرم کننده برای تند خوانی بانوان خانه دار.پیش ثبت نام در بهمن و اسفند 96 برای بهار97

عکس تند خوانی برای مادران

تخفیفات برای مادران وفزندان

هر مادر و فرزندی که باهم در دوره های موسسه ثبت نام کنند تخفیف دارند.همچنین طرح تخفیفی ویژه ای برای تند خوانی مادران و تند نویسی دانش آموزان ابتدایی(فرزندان)در نظر داریم.

عکس تند خوانی برای مادران

ثبت نام در تند خوانی مادران خانه دار

چطور ثبت نام کنیم؟

برای تجربه جدید و فراگرفتن استراتژی مطالعه و یک مادر به روز و تند خوان شدن با ما تماس بگیرین تا اطلاعات جامع را دریافت کنید.

عکس تند خوانی برای مادران

مادران تند خوان

شما به عنوان ستون همه احساسات و تربیت خانواده مهم ترین عنصر این جامعه.و باارزش ترین شخص برای سرمایه گذاری علمی خودتان هستین. پس مقدم بر همه دانش پذیران برای ما و خانواده هستید.

عکس تند خوانی برای مادران

طرح بهمن و اسفند

در حال و هوای خرید شب عید اجیل تند خوانی بخوریم.مزیت این دوره تخیف ویژه است تا به خریدای نوروز هم برسیم.!!!

عکس تند خوانی برای مادران

مادران حواس پرت

برنامه ریزی برای تمرکز چگونه است؟

مادرانی که حواس پرتی دارند یا دچار بی برنامگی شدند.یابه علت بی دقتی یا نداشتن زمان کافی برای مطالعه ندارند.می توانند با تند خوان شدن روشهای صحیح برنامه ریزی و مطالعه را بیاموزند.

سوالات متداول