تند خوانی برای مادران

دوره های ویژه مادران خانه دار

چرا برای مادران دوره های ویژه در نظر گرفتیم؟

اگر می خواهید به فرزندانتان در درس ها کمک کنید.یا قصد ادامه تحصیل دارید.یاخانه داری در کنارشغل های دیگر و تحصیل زمان زیادی از شما می گیرد وزمانی برتی مطالعه نمی ماند.یا اگر دنبال سرگرمی مفید هستید.میتوانید در دوره های مخصوص تند خوانی بانوان شرکت کرده و تند خوان بودن را تجربه کنید.

ادامه تحصیل مادران

دوست دارید دوباره به عالم تحصیل باز گردید؟دوست دارید مادری باسواد تر شوید که بهتر به تحصیل فرزندانش کمک می کند.در نظر گرفته اید کنار خانه داری به مطلعه هم برسید.اینجا نقطه ی شروع خوبی است تا با استراتژی تند خوانی آشنا شوید. کتاب خوب سرگرمی خوب مطالعه درست و تند

طرح ویژه ایام نوروز

برای نوروز برنامه ای دارید؟

برای ایام نوروز زمان مخصوص بانوان خانه دار در نظر گرفتیم.نوروزی مفید سرگرم کننده برای تند خوانی بانوان خانه دار.پیش ثبت نام در بهمن و اسفند 96 برای بهار97

تخفیفات برای مادران وفزندان

هر مادر و فرزندی که باهم در دوره های موسسه ثبت نام کنند تخفیف دارند.همچنین طرح تخفیفی ویژه ای برای تند خوانی مادران و تند نویسی دانش آموزان ابتدایی(فرزندان)در نظر داریم.

ثبت نام در تند خوانی مادران خانه دار

چطور ثبت نام کنیم؟

برای تجربه جدید و فراگرفتن استراتژی مطالعه و یک مادر به روز و تند خوان شدن با ما تماس بگیرین تا اطلاعات جامع را دریافت کنید.

مادران تند خوان

شما به عنوان ستون همه احساسات و تربیت خانواده مهم ترین عنصر این جامعه.و باارزش ترین شخص برای سرمایه گذاری علمی خودتان هستین. پس مقدم بر همه دانش پذیران برای ما و خانواده هستید.

طرح بهمن و اسفند

در حال و هوای خرید شب عید اجیل تند خوانی بخوریم.مزیت این دوره تخیف ویژه است تا به خریدای نوروز هم برسیم.!!!

مادران حواس پرت

برنامه ریزی برای تمرکز چگونه است؟

مادرانی که حواس پرتی دارند یا دچار بی برنامگی شدند.یابه علت بی دقتی یا نداشتن زمان کافی برای مطالعه ندارند.می توانند با تند خوان شدن روشهای صحیح برنامه ریزی و مطالعه را بیاموزند.

سوالات متداول

می توانید سوالات خود را در اینجا بنویسید. همکاران موسسه در اولین فرصت پاسخ آن را ثبت خواهند کردC 2021 Yad-roye-yar institute

نماد اعتماد موسسه فرهنگی هنری نصرت

تندخوانی، یعنی روش خواندن؛ بهتر خواندن و درست خواندن.
تندخوان که بشوید، تازه به نقطه صفر خود میرسید که باید از آنجا زندگی خود را شروع کنید
(استاد جهانپور)

موسسه تندخوانی نصرت
نشانی: میدان انقلاب، ابتدای کارگر شمالی،
ابتدای فرصت شیرازی پلاک 36 طبقه دوم

02166495480
02166567089

مشاوره با استاد: 02166574710

مراجعه حضوری و ثبت نام: تمامی روزها در ساعات اداری

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Tumblr