موسسه تند خوانی نصرت

تبریز

عکس تبریز

کلاس غیر حضوری کلاس آنلاین تندخوانی تبریز

کلاسهای آنلاین بهترین گزینه برای ثبتنام از راه دور می باشد. بهترین گزینه برای تبریز ها

کلاسهای آنلاین یکی از جذاب ترین کلاسهایی است که موسسه تندخوانی نصرت در سالهای گذشته برگزار نموده است اگر در تهران یا تبریز زندگی می کنید و مدیر هستید یا از راه دور می خواهید در کلاس شرکت کنید، و زمان کافی برای حضور در کلاس ندارید از گزینه کلاسهای آنلاین تندخوانی استفاده نمایید این کلاسها به صورت ارتباط مستقیم با استاد تبریز برگزار می گردد یک هفته قبل تمرینات برای شما ارسال می گردد و شما می توانید تمرینات را منظم و پی در پی زیر نظر استاد انجام دهید همه کلاسهای تندخوانی نصرت قابل برگزاری به صورت آنلاین هم میباشند و شما برای شرکت در کلاس آنلاین تندخوانی تبریز نیازی به تجهیزات خاص ندارید فقط یک اینترنت پرسرعت یا اینترنت موبایل + یک لپ تاپ یا کامپیوتر (غیر ضروری) + کتاب و جزوات درسی خودتان کلاسهای رایج انلاین کلاسهایی برای 4 جلسه طراحی شده اند که شما در آنها می توانید با مبحث تندخوانی و روش مطالعه یا حفظ اشنا شوید همچنین شما می توانید در خواست یک جلسه رایگان آنلاین بدهید هزینه این کلاسها برای کسانی که در یک شهرستان دور از منطقه زندگی می کنند تخفیف دارد.

عکس تبریز

کلاس حضوری نیمه خصوصی تندخوانی تبریز

در یکی از کلاسهای حضوری خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی نصرت در شهر تبریز ثبت نام نمایید

برای کسانی که در تهران یا تبریز زندگی می کنند، کلاسهای چهار نفره نیمه خصوصی به صورت پیوسته و دایم برگزار مینماییم و شما می توانید در یکی ازآن ها ثبت نام نمایید این کلاسها با حدنصاب 4 نفر تشکیل می گردد و هزینه کلاس برای تابستان 97 برای این کلاس 530 هزار تومان می باشد این کلاسها برای 4 جلسه یک و نیم ساعته و یک جلسه نیم ساعته طراحی شده است و با توجه به نیمه خصوصی بودن آنها، روز و ساعت آنها با شاگردان موسسه هماهنگ می گردد برای شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی تندخوانی تبریز با دفتر تهران تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین وب سایت در کلاس ثبت نام نمایید از انجا که تندخوانی یک مهارت است، کلاسهای گروهی و عمومی را به شما پیشنهاد نمی کنیم در کلاسهای ما، استاد می بایست با تک تک شاگردان ارتباط مستقیم برقرار نموده و بتواند اشکالات مطالعه آنها را یافته و راه حل مناسب سن دانش پذیران ارایه دهد. به همین منظور کلاسهای خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی تبریز را بر گزار می نماییم که می توانید در آنها شرکت نمایید

عکس تبریز

کلاس آنلاین تندخو انی تبریز

کلاس آنلاین تندخوانی نصرت در شهرستان تبریز

برای همه کسانی که امکان شرکت در کلاس حضوری تندخوانی ندارند، یک دوره کلاس انلاین تندخوانی مخصوص علاقه مندان تبریز تنظیم شده است. این کلاسها، همانند کلاسهای حضوری برگزار میشود. تعداد نفرات کلاس انلاین تندخوانی تبریز یک نفر است و کلاس شما با ثبت نام شروع میشود. هزینه این کلاس با کلاسهای دیگر برابر است

عکس تبریز

کلاس تندخوانی در تبریز 1401

کلاس تندخوانی نصرت در سال 1401 در تبریز حضوری و انلاین

مفتخریم که در سال 1401 نیز در خدمت شما باشیم. در صورتی که تمایل دارید یک دوره کلاس تندخوانی حضوری در شهر تبریز شرکت کنید، با ما در تماس باشید. کلاسها در سال 1401 برای کودکان مقطع ابتدایی تبریز و همچنین دانش اموزان و دانشجویان برگزار میگردد. بزرگسالان نیز می توانند در کلاسهای متفاوتی ولی با موضوع تندخوانی به صورت حضوری یا انلاین در شهر تبریز شرکت کنند. هزینه کلاسهای حضوری در سال 1401 در بالای همین صفحه در لینک لیست کلاسهای تندخوانی قراردارد. برای شرکت و ثبت نام در یک کلاس ابتدا با استاد دوره، دکتر جهانپور در تماس باشید.

عکس تبریز

کلاس غیر حضوری،مجازی تبریز

کلاس غیر حضوری تندخوانی مجازی تبریز را انتخاب نمایید

علاقه مندان به تندخوانی که در تهران یا تبریز ساکن هستند و زمان کافی برای شرکت در جلسات حضوری تندخوانی ندارند و یا پرداخت هزینه برای آنها مهم است و همچنین میتوانند از اینترنت و کامپیوتر به راحتی استفاده کنند سامانه تندخوانی مجازی را راه اندازی نموده ایم. اگر در یکی از شهرستانهای اطراف تبریز ساکن هستید می توانید از تخفیف 50 درصدی برای شرکت در این سامانه استفاده نمایید توضیح درباره تندخوانی مجازی: برای تندخوان شدن یک ماه تمرین لازم دارید ما باید هر هفته به طور منظم تمرینات را به شما اموزش دهیم ت اشما انجام دهید کلاس حضوری یا تندخوانی مجازی فرقی نمی کنند. مهم این است که تمرینات را یاد بگیرید و آنها را به صورت منظم انجام دهید سامانه تندخوانی مجازی طراحی شده برای تبریز به سادگی قابل استفاده است و شما می توانید با روش انجام تک تک تمارین به صورت نرم افزار چند رسانه ای آشنا شوید

عکس تبریز

کلاس غیر حضوری، تندخوانی تلفنی تبریز

کلاسهای غیر حضوری تندخوانی به صورت تلفنی برای تبریز برگزار میگردد

اگر کلاس تندخوانی را برای کودکان و دانش اموزان مقطع ابتدایی می خواهید و امکان شرکت در کلاسهای تهران یا کلاسهای حضوری یا گروهی تبریز ندارید گزینه کلاسهای غیر حضوری و تلفنی تندخوانی نصرت را انتخا نمایید در کلاسهای غیر حضوری تلفنی تندخوانی تبریز شما تمرینات را به صورت مستقیم از استاد دریافت می نمایید با توجه به یک نفره بودن کلاس طبیعتا هزینه برگزاری این کلاس نسبت به کلاسهای گروهی و کلاسهای مجازی و کلاسهای آنلاین بیشتر می باشد یک هفته قبل از شروع کلاس، جزوات برای شما ارسال می گردد و وقتی استاد با شما تماس حاصل می نماید می تواند طبق جزواتی که در دست شماست تمرینات تندخوانی را برای شما که در تبریز زندگی می کنید توضیح دهد دانش پذیران این گروه میبایست در هر تمرین جدیدی که انجام می دهند فیلم یک دقیقه ای گرفته و برای استاد ارسال نمایند (فیلم از حرکت دست هنگام انجام تمرین) همچنین خلاصه نویسی و مباحث مربوط به تمرکز نیز به ایشان تدریس میگردد

عکس تبریز

کلاس تندخوانی تبریز در سال 1400

کلاسهای تندخوانی نصرت در شهرستان تبریز به صورت مستمر برگزار میگردد

ممکن است در سال 1400 به این امر رسیده باشید که نیاز دارید یک دوره تندخوانی را بگذرانید. ما تلاش بسیار داریم تا یک دوره کلاس حضوری یا انلاین در شهرستان تبریز برگزار کنیم. موسسه نصرت از دیرباز، کلاسهای حضوری و غیر حضوری را برای ایرانیان سراسر دنبا برگزار کرده است. در حال حاضر نیز کلاس انلاین تندخوانی نه تنها برای شهر تبریز برگزار میگردد، بلکه برای ایرانیان مقیم خارج از ایران نیز برگزار میگردد. در صورتی که شما در شهر تبریز ساکن هستید و تمایل دارید کلاس تندخوانی را بکذرانید. ما در کنار شما هستیم. کلاسهای تندخوانی، هم به صورت حضوری و به صورت غیر حضوری برگزار میگردند. کلاسهای غیر حضوری می تواند به صورت انلاین یا تلفنی یا تماس تصویری اینترنتی یا تماس صوتی اینترنتی برگزار گردند و برای ما امکان برگزاری دوره در تمام این صور هست. در صورتی که تمایل دارید در یک کلاس تندخوانی 1400 شرکت کنید، با یکی از شماره های موسسه نصرت تماس حاصل کنید.

سوالات متداول

سوال از کاربر مهمان:سلام ببخشيد هزينه چقدر هست براي كلاس غيرحضوري آنلاين ودر ضمن براي دانش آموز كلاس دهم ميخوام(1400/06/07)

هزینه کلاسهای تندخوانی پایه دهم
: کلاسهای تندخوانی نصرت انلاین و حضوری قیمت مشابه دارند و باهم فرقی ندارن. برای ثبت نام و اطلاع از اخرین هزینه کلاسها، با دفتر تماس داشته باشید یا از لینک لیست کلاسهای تندخوانی، قیمت هر کلاس رو مشاهده کنید (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/08/07)

سوال از کاربر مهمان:با سلام و عرض ادب. هزینه کلاس آنلاین گروهی کلاس هفتم از شهرستان به چه صورتی هست(1400/11/16)

: تندخوانی هنر خاموش کردن صداهای فرعی است. سرعت خواندن اکثر خوانندگان به طور متوسط ​​200 wpm است که تقریباً به همان سرعتی است که می توانند یک متن را با صدای بلند بخوانند. این تصادفی نیست. این صدای درونی آنهاست که در متن حرکت می کند و آنها را از دستیابی به سرعت خواندن بالاتر باز می دارد. آنها فقط می توانند به همان سرعتی که می توانند صحبت کنند بخوانند زیرا این روشی است که خواندن را به آنها آموزش داده اند، از طریق سیستم های خواندن مانند Hooked on Phonics. با این حال، خواندن با سرعت بسیار بیشتر، با درک خواندن بسیار بهتر، با خاموش کردن این صدای درونی کاملاً ممکن است. راه حل ساده است - مطالب خواندن را سریعتر از آن صدای درونی جذب کنید. در دنیای واقعی، این امر از طریق روش هایی مانند خواندن متن با استفاده از انگشت برای نشان دادن راه به دست می آید. با دنبال کردن خط به خط انگشت خود با سرعتی بیشتر از آنچه که معمولاً می توانید بخوانید، صفحه ای از متن را می خوانید. این کار به این دلیل است که چشم در ردیابی حرکت بسیار خوب است. حتی اگر در این مرحله درک کامل خواندن از بین برود، دقیقاً این روش آموزشی است که به شما امکان می دهد سریعتر بخوانید. با کمک نرم افزارهایی مانند Spreeder، دستیابی به همین نتیجه با تلاش بسیار آسان تر است. قسمتی از متن را بارگیری کنید (مانند این متن)، و نرم افزار با سرعت از پیش تعریف شده ای در متن حرکت می کند که می توانید با افزایش درک مطلب خود آن را تنظیم کنید. (موسسه تندخوانی نصرت , 1401/01/18)