موسسه تند خوانی نصرت

ارومیه

عکس ارومیه

کلاس حضوری نیمه خصوصی تندخوانی ارومیه

در یکی از کلاسهای حضوری خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی نصرت در شهر ارومیه ثبت نام نمایید

برای کسانی که در تهران یا ارومیه زندگی می کنند، کلاسهای چهار نفره نیمه خصوصی به صورت پیوسته و دایم برگزار مینماییم و شما می توانید در یکی ازآن ها ثبت نام نمایید این کلاسها با حدنصاب 4 نفر تشکیل می گردد و هزینه کلاس برای تابستان 97 برای این کلاس 530 هزار تومان می باشد این کلاسها برای 4 جلسه یک و نیم ساعته و یک جلسه نیم ساعته طراحی شده است و با توجه به نیمه خصوصی بودن آنها، روز و ساعت آنها با شاگردان موسسه هماهنگ می گردد برای شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی تندخوانی ارومیه با دفتر تهران تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین وب سایت در کلاس ثبت نام نمایید از انجا که تندخوانی یک مهارت است، کلاسهای گروهی و عمومی را به شما پیشنهاد نمی کنیم در کلاسهای ما، استاد می بایست با تک تک شاگردان ارتباط مستقیم برقرار نموده و بتواند اشکالات مطالعه آنها را یافته و راه حل مناسب سن دانش پذیران ارایه دهد. به همین منظور کلاسهای خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی ارومیه را بر گزار می نماییم که می توانید در آنها شرکت نمایید

عکس ارومیه

کلاس غیر حضوری،کلاس آنلاین تندخوانی ارومیه

کلاسهای آنلاین بهترین گزینه برای ثبتنام از راه دور می باشد. بهترین گزینه برای ارومیه ها

کلاسهای آنلاین یکی از جذاب ترین کلاسهایی است که موسسه تندخوانی نصرت در سالهای گذشته برگزار نموده است اگر در تهران یا ارومیه زندگی می کنید و مدیر هستید یا از راه دور می خواهید در کلاس شرکت کنید، و زمان کافی برای حضور در کلاس ندارید از گزینه کلاسهای آنلاین تندخوانی استفاده نمایید این کلاسها به صورت ارتباط مستقیم با استاد ارومیه برگزار می گردد یک هفته قبل تمرینات برای شما ارسال می گردد و شما می توانید تمرینات را منظم و پی در پی زیر نظر استاد انجام دهید همه کلاسهای تندخوانی نصرت قابل برگزاری به صورت آنلاین هم میباشند و شما برای شرکت در کلاس آنلاین تندخوانی ارومیه نیازی به تجهیزات خاص ندارید فقط یک اینترنت پرسرعت یا اینترنت موبایل + یک لپ تاپ یا کامپیوتر (غیر ضروری) + کتاب و جزوات درسی خودتان کلاسهای رایج انلاین کلاسهایی برای 4 جلسه طراحی شده اند که شما در آنها می توانید با مبحث تندخوانی و روش مطالعه یا حفظ اشنا شوید همچنین شما می توانید در خواست یک جلسه رایگان آنلاین بدهید هزینه این کلاسها برای کسانی که در یک شهرستان دور از منطقه زندگی می کنند تخفیف دارد.

عکس ارومیه

کلاس آنلاین تندخو انی ارومیه

کلاس آنلاین تندخوانی نصرت در شهرستان ارومیه

برای همه کسانی که امکان شرکت در کلاس حضوری تندخوانی ندارند، یک دوره کلاس انلاین تندخوانی مخصوص علاقه مندان ارومیه تنظیم شده است. این کلاسها، همانند کلاسهای حضوری برگزار میشود. تعداد نفرات کلاس انلاین تندخوانی ارومیه یک نفر است و کلاس شما با ثبت نام شروع میشود. هزینه این کلاس با کلاسهای دیگر برابر است

عکس ارومیه

کلاس تندخوانی در ارومیه 1401

کلاس تندخوانی نصرت در سال 1401 در ارومیه حضوری و انلاین

مفتخریم که در سال 1401 نیز در خدمت شما باشیم. در صورتی که تمایل دارید یک دوره کلاس تندخوانی حضوری در شهر ارومیه شرکت کنید، با ما در تماس باشید. کلاسها در سال 1401 برای کودکان مقطع ابتدایی ارومیه و همچنین دانش اموزان و دانشجویان برگزار میگردد. بزرگسالان نیز می توانند در کلاسهای متفاوتی ولی با موضوع تندخوانی به صورت حضوری یا انلاین در شهر ارومیه شرکت کنند. هزینه کلاسهای حضوری در سال 1401 در بالای همین صفحه در لینک لیست کلاسهای تندخوانی قراردارد. برای شرکت و ثبت نام در یک کلاس ابتدا با استاد دوره، دکتر جهانپور در تماس باشید.

عکس ارومیه

کلاس تند خوانی در ارومیه

تند خوانی در استان ارومیه

برگزاری کلاسهای تندخوانی نصرت، در استان ارومیه ما به یکی از روشهای زیر میتوانیم به شما در ارومیه خدمت رسانی داشته باشیم یک. کلاس تندخوانی در ارومیه در 4 جلسه یک و نیم ساعته، برای سه هفته برگزار میشود و هزینه آن 310 تومان میباشد و دانش پذیر در این دوره روزانه یک و نیم ساعت تمرین در منزل دارد. دو. در صورتی که میخواهید کلاسهای تندخوانی را هر چه سریعتر شروع کنید میتوانید از سامانه تندخوانی مجازی موسسه نصرت استفاده نمایید. در این سامانه تمارین به صورت منظم کنار هم قرار داده شده است و شما میتوانید + مشاوره حضوری تمارین را از استاد دریافت کنید سه. پیشنهاد میکنیم در سیستم اشکال یاب مطالعه، اشکالات اصلی مطالعه خود را تشخیص دهید تا در مشاوره های تلفنی، بتوانید به استاد اشکالات مطالعه خود را بهتر توضیح دهید چهار. در صورتی که کودک شما سرعت مطالعه کمتر از 120 کلمه در دقیقه دارد، میتوانید در کلاسهای روش مطالعه که دو جلسه است و نیاز به تمرین ندارد شرکت کنید. برای تابستان 95 هزینه این دوره 60 هزار تومان میباشد و مشکلات جزیی مطالعه فرزند شما را برطرف میکند و او را با روشهای صحیح مطالعه کتاب، روشهای صحیح خواندن درس در منزل، برنامه ریزی و حفظ کردن آشنا مینماید برای اشنایی با زمان دقیق تشکیل کلاس تندخوانی ارومیه با شماره 66495480 تماس بگیرید تندخوانی نصرت در استان ارومیه

عکس ارومیه

کلاس غیر حضوری،مجازی ارومیه

کلاس غیر حضوری تندخوانی مجازی ارومیه را انتخاب نمایید

علاقه مندان به تندخوانی که در تهران یا ارومیه ساکن هستند و زمان کافی برای شرکت در جلسات حضوری تندخوانی ندارند و یا پرداخت هزینه برای آنها مهم است و همچنین میتوانند از اینترنت و کامپیوتر به راحتی استفاده کنند سامانه تندخوانی مجازی را راه اندازی نموده ایم. اگر در یکی از شهرستانهای اطراف ارومیه ساکن هستید می توانید از تخفیف 50 درصدی برای شرکت در این سامانه استفاده نمایید توضیح درباره تندخوانی مجازی: برای تندخوان شدن یک ماه تمرین لازم دارید ما باید هر هفته به طور منظم تمرینات را به شما اموزش دهیم ت اشما انجام دهید کلاس حضوری یا تندخوانی مجازی فرقی نمی کنند. مهم این است که تمرینات را یاد بگیرید و آنها را به صورت منظم انجام دهید سامانه تندخوانی مجازی طراحی شده برای ارومیه به سادگی قابل استفاده است و شما می توانید با روش انجام تک تک تمارین به صورت نرم افزار چند رسانه ای آشنا شوید

عکس ارومیه

کلاس غیر حضوری، تندخوانی تلفنی ارومیه

کلاسهای غیر حضوری تندخوانی به صورت تلفنی برای ارومیه برگزار میگردد

اگر کلاس تندخوانی را برای کودکان و دانش اموزان مقطع ابتدایی می خواهید و امکان شرکت در کلاسهای تهران یا کلاسهای حضوری یا گروهی ارومیه ندارید گزینه کلاسهای غیر حضوری و تلفنی تندخوانی نصرت را انتخا نمایید در کلاسهای غیر حضوری تلفنی تندخوانی ارومیه شما تمرینات را به صورت مستقیم از استاد دریافت می نمایید با توجه به یک نفره بودن کلاس طبیعتا هزینه برگزاری این کلاس نسبت به کلاسهای گروهی و کلاسهای مجازی و کلاسهای آنلاین بیشتر می باشد یک هفته قبل از شروع کلاس، جزوات برای شما ارسال می گردد و وقتی استاد با شما تماس حاصل می نماید می تواند طبق جزواتی که در دست شماست تمرینات تندخوانی را برای شما که در ارومیه زندگی می کنید توضیح دهد دانش پذیران این گروه میبایست در هر تمرین جدیدی که انجام می دهند فیلم یک دقیقه ای گرفته و برای استاد ارسال نمایند (فیلم از حرکت دست هنگام انجام تمرین) همچنین خلاصه نویسی و مباحث مربوط به تمرکز نیز به ایشان تدریس میگردد

عکس ارومیه

کلاس تندخوانی ارومیه در سال 1400

کلاسهای تندخوانی نصرت در شهرستان ارومیه به صورت مستمر برگزار میگردد

ممکن است در سال 1400 به این امر رسیده باشید که نیاز دارید یک دوره تندخوانی را بگذرانید. ما تلاش بسیار داریم تا یک دوره کلاس حضوری یا انلاین در شهرستان ارومیه برگزار کنیم. موسسه نصرت از دیرباز، کلاسهای حضوری و غیر حضوری را برای ایرانیان سراسر دنبا برگزار کرده است. در حال حاضر نیز کلاس انلاین تندخوانی نه تنها برای شهر ارومیه برگزار میگردد، بلکه برای ایرانیان مقیم خارج از ایران نیز برگزار میگردد. در صورتی که شما در شهر ارومیه ساکن هستید و تمایل دارید کلاس تندخوانی را بکذرانید. ما در کنار شما هستیم. کلاسهای تندخوانی، هم به صورت حضوری و به صورت غیر حضوری برگزار میگردند. کلاسهای غیر حضوری می تواند به صورت انلاین یا تلفنی یا تماس تصویری اینترنتی یا تماس صوتی اینترنتی برگزار گردند و برای ما امکان برگزاری دوره در تمام این صور هست. در صورتی که تمایل دارید در یک کلاس تندخوانی 1400 شرکت کنید، با یکی از شماره های موسسه نصرت تماس حاصل کنید.

سوالات متداول

سوال از کاربر مهمان:سلام ببخشید کدوم خیابان ارومیه هستش؟ (1400/04/29)

کجای ارومیه تندخوانی درس میدن
: موسسه ما فقط در تهران فعال است و کلاسهای حضوری در شهرستانها مثل ارومیه برگزار میکند. برای ثبت نام باید با دفتر تهران تماس بگیرید ولی کلاستون توی ارومیه تشکیل میشه. الان که کروناست کلاس حضوری در شهرستانها نداریم (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/05/15)

سوال از کاربر مهمان:سلام، آیا برای کودک 7 ساله که تازه قرار است به مقطع اول ابتدایی برود و هنوز زیاد خواندن بلدنیست ، کلاسهای تندخوانی میتونه مفید باشه ؟ ممنون.(1400/06/06)

کلاس تندخوانی اول ابتدایی
: بستگی داره. اگه معلمش گفته باید بیاد کلاس تندخوانی ، میتونه شرکت کنه (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/08/07)

سوال از کاربر مهمان:سلام پسر من کلاس سوم درس میخونه ولی اصلا حوصله درس خوندن نداره ولی از نظر هوشی خوبه مثلا در حد نمره هفده بلده بدون تلاش ولی دیگه تلاش نمیکنه بیست بگیره یا بیشتر یاد بگیره آیا کلاس شما براش سودمنده(1401/01/19)

حوصله کتاب خوندان
: کتاب خواندن میتونه بسیار جذاب باشه. آهسته خواندن ممکن است به درک موقعیت یا نظریه کمک کند، اما به ذهن اجازه می دهد در پاراگراف های قبلی سرگردان شودو درنتیجه وقت زیادی رو مصرف کنه و بچه ها تمایل دارند آنچه را که می خوانند فراموش کنند. تندخوانی عنصر ذهن سرگردان را از بین می برد. تند خواندن به این معنا نیست که از درک مطالب کوتاهی می کنیم.. اگر مایل هستین در ارومیه یک کلاس داشته باشید میتونین با موسسه نصرت در تماس باشید (موسسه تندخوانی نصرت , 1401/01/20)

سوال از کاربر مهمان:سلام و عرض ادب میخواستم بدونم حداقل سنی که میشه تند خوانی شروع کرد چن سالگیه(1401/01/27)

: سلام لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان با یکی از شماره های دفاتر آموزشگاه در تهران تماس بگیرید . (موسسه تندخوانی نصرت , 1401/04/09)