موسسه تند خوانی نصرت

اردبیل

عکس اردبیل

کلاس حضوری نیمه خصوصی تندخوانی اردبیل

در یکی از کلاسهای حضوری خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی نصرت در شهر اردبیل ثبت نام نمایید

برای کسانی که در تهران یا اردبیل زندگی می کنند، کلاسهای چهار نفره نیمه خصوصی به صورت پیوسته و دایم برگزار مینماییم و شما می توانید در یکی ازآن ها ثبت نام نمایید این کلاسها با حدنصاب 4 نفر تشکیل می گردد و هزینه کلاس برای تابستان 97 برای این کلاس 530 هزار تومان می باشد این کلاسها برای 4 جلسه یک و نیم ساعته و یک جلسه نیم ساعته طراحی شده است و با توجه به نیمه خصوصی بودن آنها، روز و ساعت آنها با شاگردان موسسه هماهنگ می گردد برای شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی تندخوانی اردبیل با دفتر تهران تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین وب سایت در کلاس ثبت نام نمایید از انجا که تندخوانی یک مهارت است، کلاسهای گروهی و عمومی را به شما پیشنهاد نمی کنیم در کلاسهای ما، استاد می بایست با تک تک شاگردان ارتباط مستقیم برقرار نموده و بتواند اشکالات مطالعه آنها را یافته و راه حل مناسب سن دانش پذیران ارایه دهد. به همین منظور کلاسهای خصوصی یا نیمه خصوصی تندخوانی اردبیل را بر گزار می نماییم که می توانید در آنها شرکت نمایید

عکس اردبیل

کلاس غیر حضوری،کلاس آنلاین تندخوانی اردبیل

کلاسهای آنلاین بهترین گزینه برای ثبتنام از راه دور می باشد. بهترین گزینه برای اردبیل ها

کلاسهای آنلاین یکی از جذاب ترین کلاسهایی است که موسسه تندخوانی نصرت در سالهای گذشته برگزار نموده است اگر در تهران یا اردبیل زندگی می کنید و مدیر هستید یا از راه دور می خواهید در کلاس شرکت کنید، و زمان کافی برای حضور در کلاس ندارید از گزینه کلاسهای آنلاین تندخوانی استفاده نمایید این کلاسها به صورت ارتباط مستقیم با استاد اردبیل برگزار می گردد یک هفته قبل تمرینات برای شما ارسال می گردد و شما می توانید تمرینات را منظم و پی در پی زیر نظر استاد انجام دهید همه کلاسهای تندخوانی نصرت قابل برگزاری به صورت آنلاین هم میباشند و شما برای شرکت در کلاس آنلاین تندخوانی اردبیل نیازی به تجهیزات خاص ندارید فقط یک اینترنت پرسرعت یا اینترنت موبایل + یک لپ تاپ یا کامپیوتر (غیر ضروری) + کتاب و جزوات درسی خودتان کلاسهای رایج انلاین کلاسهایی برای 4 جلسه طراحی شده اند که شما در آنها می توانید با مبحث تندخوانی و روش مطالعه یا حفظ اشنا شوید همچنین شما می توانید در خواست یک جلسه رایگان آنلاین بدهید هزینه این کلاسها برای کسانی که در یک شهرستان دور از منطقه زندگی می کنند تخفیف دارد.

عکس اردبیل

کلاس آنلاین تندخو انی اردبیل

کلاس آنلاین تندخوانی نصرت در شهرستان اردبیل

برای همه کسانی که امکان شرکت در کلاس حضوری تندخوانی ندارند، یک دوره کلاس انلاین تندخوانی مخصوص علاقه مندان اردبیل تنظیم شده است. این کلاسها، همانند کلاسهای حضوری برگزار میشود. تعداد نفرات کلاس انلاین تندخوانی اردبیل یک نفر است و کلاس شما با ثبت نام شروع میشود. هزینه این کلاس با کلاسهای دیگر برابر است

عکس اردبیل

کلاس تندخوانی در اردبیل 1401

کلاس تندخوانی نصرت در سال 1401 در اردبیل حضوری و انلاین

مفتخریم که در سال 1401 نیز در خدمت شما باشیم. در صورتی که تمایل دارید یک دوره کلاس تندخوانی حضوری در شهر اردبیل شرکت کنید، با ما در تماس باشید. کلاسها در سال 1401 برای کودکان مقطع ابتدایی اردبیل و همچنین دانش اموزان و دانشجویان برگزار میگردد. بزرگسالان نیز می توانند در کلاسهای متفاوتی ولی با موضوع تندخوانی به صورت حضوری یا انلاین در شهر اردبیل شرکت کنند. هزینه کلاسهای حضوری در سال 1401 در بالای همین صفحه در لینک لیست کلاسهای تندخوانی قراردارد. برای شرکت و ثبت نام در یک کلاس ابتدا با استاد دوره، دکتر جهانپور در تماس باشید.

عکس اردبیل

کلاس غیر حضوری،مجازی اردبیل

کلاس غیر حضوری تندخوانی مجازی اردبیل را انتخاب نمایید

علاقه مندان به تندخوانی که در تهران یا اردبیل ساکن هستند و زمان کافی برای شرکت در جلسات حضوری تندخوانی ندارند و یا پرداخت هزینه برای آنها مهم است و همچنین میتوانند از اینترنت و کامپیوتر به راحتی استفاده کنند سامانه تندخوانی مجازی را راه اندازی نموده ایم. اگر در یکی از شهرستانهای اطراف اردبیل ساکن هستید می توانید از تخفیف 50 درصدی برای شرکت در این سامانه استفاده نمایید توضیح درباره تندخوانی مجازی: برای تندخوان شدن یک ماه تمرین لازم دارید ما باید هر هفته به طور منظم تمرینات را به شما اموزش دهیم ت اشما انجام دهید کلاس حضوری یا تندخوانی مجازی فرقی نمی کنند. مهم این است که تمرینات را یاد بگیرید و آنها را به صورت منظم انجام دهید سامانه تندخوانی مجازی طراحی شده برای اردبیل به سادگی قابل استفاده است و شما می توانید با روش انجام تک تک تمارین به صورت نرم افزار چند رسانه ای آشنا شوید

عکس اردبیل

کلاس غیر حضوری، تندخوانی تلفنی اردبیل

کلاسهای غیر حضوری تندخوانی به صورت تلفنی برای اردبیل برگزار میگردد

اگر کلاس تندخوانی را برای کودکان و دانش اموزان مقطع ابتدایی می خواهید و امکان شرکت در کلاسهای تهران یا کلاسهای حضوری یا گروهی اردبیل ندارید گزینه کلاسهای غیر حضوری و تلفنی تندخوانی نصرت را انتخا نمایید در کلاسهای غیر حضوری تلفنی تندخوانی اردبیل شما تمرینات را به صورت مستقیم از استاد دریافت می نمایید با توجه به یک نفره بودن کلاس طبیعتا هزینه برگزاری این کلاس نسبت به کلاسهای گروهی و کلاسهای مجازی و کلاسهای آنلاین بیشتر می باشد یک هفته قبل از شروع کلاس، جزوات برای شما ارسال می گردد و وقتی استاد با شما تماس حاصل می نماید می تواند طبق جزواتی که در دست شماست تمرینات تندخوانی را برای شما که در اردبیل زندگی می کنید توضیح دهد دانش پذیران این گروه میبایست در هر تمرین جدیدی که انجام می دهند فیلم یک دقیقه ای گرفته و برای استاد ارسال نمایند (فیلم از حرکت دست هنگام انجام تمرین) همچنین خلاصه نویسی و مباحث مربوط به تمرکز نیز به ایشان تدریس میگردد

عکس اردبیل

کلاس تندخوانی اردبیل در سال 1400

کلاسهای تندخوانی نصرت در شهرستان اردبیل به صورت مستمر برگزار میگردد

ممکن است در سال 1400 به این امر رسیده باشید که نیاز دارید یک دوره تندخوانی را بگذرانید. ما تلاش بسیار داریم تا یک دوره کلاس حضوری یا انلاین در شهرستان اردبیل برگزار کنیم. موسسه نصرت از دیرباز، کلاسهای حضوری و غیر حضوری را برای ایرانیان سراسر دنبا برگزار کرده است. در حال حاضر نیز کلاس انلاین تندخوانی نه تنها برای شهر اردبیل برگزار میگردد، بلکه برای ایرانیان مقیم خارج از ایران نیز برگزار میگردد. در صورتی که شما در شهر اردبیل ساکن هستید و تمایل دارید کلاس تندخوانی را بکذرانید. ما در کنار شما هستیم. کلاسهای تندخوانی، هم به صورت حضوری و به صورت غیر حضوری برگزار میگردند. کلاسهای غیر حضوری می تواند به صورت انلاین یا تلفنی یا تماس تصویری اینترنتی یا تماس صوتی اینترنتی برگزار گردند و برای ما امکان برگزاری دوره در تمام این صور هست. در صورتی که تمایل دارید در یک کلاس تندخوانی 1400 شرکت کنید، با یکی از شماره های موسسه نصرت تماس حاصل کنید.

سوالات متداول

سوال از کاربر مهمان:سلام وقت به خیر پسرم یازده سالشه متاسفانه خیلی کند نویس هست نخواستم از تون راهنمایی بخوام ممنون(1400/02/29)

راهنمایی کند نوشتن
: مشکل کند نوشتن ممکن است دلایل مختلفی داشته باشه. در حالت عادی معلم اول ابتدایی باید مشکل رو شناسایی و برای اون مشکل راهنمایی های لازم رو داشته باشه ولی متاسفانه دانش اموزان کند نویس ممکن است تا کلاس چهارم و پنجم این مشکل رو با خودشون یدک بکشند. بسیاری از معلمان این مشکل را شناسایی میکنند و دانش اموزان رو به کلاس تندنویسی ارجاع میدهند و مشکل حل میشود. به هر حال تا قبل از کلاس پنجم این مشکل قابل حل است و میتونین در یکی از کلاسهای تندنویسی استاد جهانپور شرکت کنید. (کارشناس , 1400/03/09)

سوال از کاربر مهمان:سلام ببخشید شماره همراه تون رو میخولستم(1400/08/03)

شماره همراه تندخوانی نصرت
: میتونین با شماره 02166574710 تماس داشته باشید. (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/08/07)

سوال از کاربر مهمان:سلام ببخشید من موقع آزمون دادن خیلی کند سوالا رو می خونم و جواب میدم به نظرتون خوبه تو کلاسای تند خوانی شرکت کنم ؟(1400/08/28)

کندخوانی سوالات آزمون
: بله. شرکت در یک دوره میتونه رو لازم دارین. کلا سرعت خوندنتون توی همه چیز و سرعت دیدنتون افزایش پیدا میکنه. از خوندن متن در موبایل و اینستاگرام بگیر تا کتاب و تا سوالات و تستهای ازمونها (موسسه تندخوانی نصرت , 1400/09/02)