موسسه تند خوانی نصرت

آزمون حقوق آنلاین رایگان

برای شروع آزمون ابتدا روی موضوع کتاب کلیک کنید. در صفحه بعد می توانید محدوده سوالات را انتخاب و یک آزمون را شروع کنید

لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت
[ 321 ماده و تبصره ]
قانون آیین دادرسی مدنی
[ 602 ماده و تبصره ]
قانون تجارت
[ 613 ماده و تبصره ]
قانون مدنی
[ 1352 ماده و تبصره ]
قانون مجازات اسلامی
[ 939 ماده و تبصره ]
کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی
[ 233 ماده و تبصره ]
توضیح و تفصیل درباره سامانه آزمون آنلاین استاد جهانپور

آزمون آنلاین حقوقی

موسسه تندخوانی نصرت قبول نموده است که اسپانسر هزینه های اجرای این طرح آموزشی باشد. در این صفحه شما می توانید از بین بیش از 10.000 سوال حقوقی، یک ازمون جدید برای خودتان بسازید تا در نتیجه بتوانید خودتان را بهتر بیازمایید که ایا میتوانید در ازمون های تخصصی حقوقی از قبیل ازمون وکالت، ازمون ارشد و دکترا و همچنین ازمون های کلاس درسی موفق بشوید یا خیر مناط اصلی این ازمون ها بر حفظ متن محور است. به این معنا که شخصی که ازین سامانه به طور ثابت و روزانه استفاده میکند تصمیم دارد متن قانون را بدون هیچ تغییری حفظ کند چون اینگونه فکر میکند که برای موفقیت در ازمونهای حقوقی بالخصوص ازمون وکالت و قضاوت، در جلسه امتحان نیاز مبرمی به حفظ کردن کلمه به کلمه متن کتاب دارد. این روش برای حفظ کردن برای پزشکان در دروس تخصصی نیز مرسوم میباشد این سامانه طراحی شده است تا شما بتوانید خود را محک بزنید که ایا کل متن کتاب را حفظ هستید یا خیر. سوالات ازمون انلاین حقوقی از نوع سوالات جای خالی می باشد. برای طراحی این سوالات فکر های زیادی به سرمان زد و به نظرمان امد که ساده ترین راه بهترین راه است. پس در انتهای هر سوال، پاسخ ان را به صورت کمرنگ و داخل پرانتز نوشتیم تا شما بتوانید بدون دغدغه و سریع پاسخ را ببینید. پیشنهاد میکنم برای ازمون، یک برگه و خودکار کنار خود داشته باشد. وقتی سوال را میخوانید پاسخ خود را روی برگه بنویسید و در پایان پاسخ خود را با پاسخ سیستم برابر کنید و در نهایت به خود نمره بدهید. در سیستم ازمون انلاین حقوقی تلاش شده است تا از کلیک اضافی خودداری شود. به همین منظور شما تعداد صفحات و کلیک محدودی را خواهید داشت.

راهنمای استفاده از سامانه ازمون انلاین حقوقی:

ابتدا نام کتاب مورد نظر خود را انتخاب میکنید. در صفحه بعدی خلاصه و فهرست کتاب را مشاهده میکنید. روی هر کدام از موضوعات طبقه بندی شده مد نظر خود که کلیک کنید (کلیک دوم) به صفحه برگه سوالات خود وارد میشوید و تمام. حال میتوانید سوالات و پاسخ سوالات را یکجا ببینید. برای استفاده راحت تر ازین سیستم میتوانید همین صفحه ای که در ان هستید را در مرورگر خود ذخیره کنید تا دفعات آتی ساده تر به این صفحه وارد شوید. اگر این صفحه راگم کردید در گوگل کلمه "ازمون انلاین حقوق رایگان" را سرچ کنید تا به این صفحه وارد شود.

امکانات ازمون انلاین حقوقی رایگان

این سامانه با بیش از 10.000 سوال مختلف حقوقی به صورت رایگان در اختیار شما علاقه مندان قرار گرفته است. ممکن است یک روز همه سوالات به صورت منظم و طبقه بندی شده در یک کتاب از نشر استاد جهانپور منتشر گردد ولی در حال حاضر استفاده از ان را به صورت رایگان و بدون دریافت هزینه و حتی بدون نیاز به عضویت در سایت در اختیار علاقه مندان قرار داده ایم. هر چند طراحی این سیستم و طراحی اینهمه سوال هزینه زیادی برای ما داشته است ولی از انجا که اسپانسر و پشتیبان این طرح موسسه تندخوانی نصرت بوده است، برایمان ساده بود که ان را به رایگان در اختیار شما بگذاریم. شما میتوانید در سایت تندخوانی نصرت عضو شوید و از خدمات رایگان دیگری نیز استفاده کنید. به طور مثال اگر شما ده بار از خود ازمون بگیرید، امار ان در هیچ کجا ثبت نمی شود ولی اگر در سایت عضو باشید و اسم خود را در بالای برگه ازمون ببینید، میتوانید امار بگیرید که چند بار ازمون داده اید و برای هر بار ازمون چقدر وقت در سایت مصرف کرده اید.

چگونه ارزیابی شوم

بهتر است خودتان، به خودتان نمره صفر تا ده بدهید. ما میتوانستیم برای ثبت نمره در سایت کارهای مختلفی انجام دهیم ولی بهترین کار ان بود که خودتان پاسخ را ببینید و در جا تطبیق داده و به خود نمره بدهید. علت این کار ان بوده است که هم زمان کمتری را در پاسخ به برگه سوالات صرف کنید وهم اینکه بتوانید انچه میخوانید ار حفظ کنید.

هدف نهایی ازمون انلاین حقوق

هدف ما از طراحی این سامانه در اختیار گذاشتن سوالات ازمونها نیست. بله هدف ما ان است که دانش پذیرانی که در موسسه ما، به صورت منظم و طبقه بندی شده در حال مطالعه گام به گام کتابهای حقوقی تا ازمون وکالت و قضاوت هستند، بتوانند متن قانون را حفظ کنند. به عبارتی، موسسه تندخوانی نصرت + موسسه حقوقی محققان یک سری دوره های مربوط به مطالعه گام به گام کتابهای حقوقی تا ازمون وکالت و قضاوت برگزار میکند که دانشپذیران خصوصی این موسسه، با هدف حفظ کردن کل کتابهای حقوقی در شش ماه، در این طرح اموزشی شرکت میکنند و انها نیاز دارند که خود را محک بزنند که اگر مثلا امروز باید 50 قانون مربوط به بخش دو از فصل یک از باب 4 از کتاب فلان را حفظ میکرده اند، ایا ان را حفظ هستند یانه. به همین منظور در پایان هر شب در یکی از ازمونهای طبقه بندی شده ی ماده محور شرکت میکنند تا خود را محک بزنند و بعد از ان خود را وارد مرحله بعدی برای حفظ بنمایند به همین منظور، سوالات این سامانه بر اساس برانداز کردن دانش پذیر در اینکه ایا ماده قانونی را حفظ است یا خیر طراحی شده است نه اینکه بخواهد سوالات ازمونهای واقعی را در اختیار شما قرار بدهد.

ایا شرکت در این ازمونها برای ازمون وکالت کافی است؟

قطعا خیر. سوالاتی که در این سامانه انلاین سوالات حقوقی رایگان مشاهده میکنید به هیچ وجه به این صورت در هیچ ازمونی نمی ایند. کسانی که در ازمونهای حقوقی کانون و غیره شرکت کرده اند به خوبی میدانند که حفظ کردن یک ماده قانونی قبل از تحلیل ان بسیار مهم می باشد و مشکل بیشتر سوالات در ازمونها ان است که انها متن قانون را حفظ نیستند. این سامانه با هدف حفظ کردن متن قانون طراحی شده است فقط.

نقاط مثبت سامانه آزمون حقوقی آنلاین

این سامانه برای حفظ کردن مواد قانونی طراحی شده است. اگر شما یک دوره اموزشی برای خودتان شروع کرده اید و قصد دارید همه مواد را حفظ کنید و نیاز به سوالات طبقه بندی شده بر مبنای قانون دارید، این سایت کمک بسیار خوبی برای شماست چرا که مثلا اگر امروز قصد دارید از قانون تجارت، مبحث سهام را مطاله کنید، به این سامانه امده، ابتدا عنوان کتاب را انتخاب میکنید. از فهرست کتاب قانون تجارت، موضوع و سرفصل مربوط به سهام رو انتخاب میکنید. جلوش نوشته که چندتا ماده ازین فصل داریم و در مجموع چند سوال وجود داره. بعد روش کلیک میکنید و یه ازمون ده سواله جای خالی دار برای شما طراحی میکنه. با پاسخ دادن به انها میتونید خودتون رو محک بزنید که ایا سرفصل امروز رو کامل حفظ کردین یا خیر

نقاط ضعف ازمون آنلاین رایگان

این سایت که به شما امکان استفاده از ازمونهای انلاین به صورت رایگان رو میده، یه نقطه ضعف هم داره و اون اینه که فقط ده تا سوال در هر بار برای شما میسازه مثلا برای یک مبحث که 20 تا ماده داره، 200 تا سوال طراحی شده ولی ازونها به صورت رندمی فقط ده تاشو نشونتون میده که ممکنه ازار دهنده باشه بعضی ها دوست دارند سوالات بیشتری رو در هر بار مشاهده کنند. علت این محدودیت اینه که هرچند برای برخی مزاحمه ولی زیاد بودن سوالات هم باعث خسته شدن خواننده میشه. خصوصا اینکه معمولا کار کرد با سامانه های پیچیده چندان مورد قبول مردم نیست و همه دوست دارند همه چی ساده باشه. در حال حاضر امکان زیاد کردن تعداد سوالات در هر بار کوییز نیست ولی سعی میکنیم در نسخه ها و ورژن های بعدی، امکان طراحی سوالات بیشتر رو هم برای کاربران فراهم کنیم در قسمت نظرات پایین همین صفحه، هر سوالی که به ذهنتون میرسه رو مطرح کنید. حتما لحاظ خواهیم کرد

مراحل تکمیل آزمونهای حقوقی رایگان

موسسه تندخوانی نصرت قصد دارد در یک پروسه شش ماهه این قسمت از سایت رو کامل کنه. به همین خاطر ممکنه در حال حاضر فقط بعضی از کتابها رو ببینید که سوال براشون طراحی شده این به خاطر این نیست که شما محدودیت در دسترسی دارید چون قراره استفاده ازین سایت برای عموم وکلا به صورت رایگان قرار داده بشه ولی طراحی سوالات بسیار کار سختیه. از اول مهر ماه 1398 این کارو شروع کردیم و با جدیت تمام در حال تکمیل این سامانه هستیم و امیدواریم تا اخر فروردی 1399 این سامانه تکمیل شده باشه همچنین امکان طراحی سوالات تشریحی هم به این سامانه اضافه خواهد شد و در قدم نهایی سوالات مثال محور رو به این سایت اضافه خواهیم کرد که این سامانه رو در حد خودش منحصر به فرد خواهد کرد با ما همراه باشید و این صفحه رو به دوستانتان معرفی کنید. ارزوی ما موفق شدن شما در کمترین زمان ممکن است

نوع سوالات و نحوه طراحی سوال در ازمون انلاین حقوق

در این وبگاه سعی سوالات به صورت جای خالی طراحی شده است برای هر ماده بین 3 تا 30 سوال بسته به اندازه کلمات ماده طراحی شده است. کلماتی که به عنوان جای خالی حذف شده اند، دارای مفهوم میباشند و هرچند ممکن است یک سوال را ببینید که مفهوم نداشته باشد ولی در 99 درصد موارد، سوالاتی طراحی شده اند که مفهوم دار هستند . یعنی هر کلمه ای که به عنوان جای خالی انتخاب شده است، یک کلمه مهم و مفهوم دار است و در صورتی که شما ان کلمه را حفظ نباشید، در ازمونهای واقعی و در تحلیل های واقعی یک نمره را از دست خواهید داد سوالات به صورت تستی طراحی نشده اند و از نوع انتخاب کلمه مناسب در جای مناسب میباشند این سوالات توسط یک کاربر انسانی، متخصص حقوق طراحی شده اند ولی ساخت ازمون و دسته بندی و موضوع بندی توسط هوش مصنوعی انجام میشودC 2020 Yad-roye-yar institute